جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

طرح نو رادیو فارس در شب های قدر - صفحه محتوایی خبر

 

 

طرح نو رادیو فارس در شب های قدر

طرح نو رادیو فارس در شب های قدر

 

رادیو فارس با همکاری معاونت فنی برای نخستین بار همزمان صدا و تصویر فرازهای دعای جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی در رادیو نما را پخش کرد.

رادیو نما مدتی است مهمان خانه های علاقه مندان به رادیو فارس است و ظرفیت مناسبی برای بهره بردن آنان ایجاد کرده تا مخاطبان با شنیدن صدای رادیو، تصاویر متناسب دلنشینی را تجربه کنند.

شب های پرخیر و برکت قدر و قرائت دعاهای وارده بسیاری که در آنها توصیه شده است فرصت بی نظیری برای استفاده حداکثری مخاطبان این رسانه جدید از حال و هوای راز و نیاز برنامه های تدارک دیده شده در رادیو بود.

با آماده سازی کامل بخش های دعای جوشن کبیر و ابوحمزه ثمالی و گرافیک مناسب و نظارت در پخش رادیو، امکان پخش همزمان دعا و تصویر آن که در انتقال معانی و حس دعا بسیار راهگشاست، برای نخستین بار فراهم شد.

این اقدام علاوه بر تحسین مدیران ستادی از جمله کمالی مدیر کل صدای استان ها با استقبال شنوندگان نیز روبرو شده است و همکاران پرتلاش رادیو را برآن داشته تا با تکمیل تجربه این ظرفیت جدید، برای سایر برنامه ها گامی بلند در راستای میل و نیاز مخاطب بردارند . این خلاقیت برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات صدا وسیمای فارس ثبت کرد.

گفتنی است در پخش این دعاهای شریفه نزدیک به 300 قطعه تصویر با گرافیک مناسب و با تلاش همکاران پخش صدای مرکز فارس تهیه شده است.