جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

طنز 'خونه پا' برای نمایش در نوروز 94 آماده می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

طنز 'خونه پا' برای نمایش در نوروز 94 آماده می شود

فیلم تلویزیونی 'خونه پا' با حضور بازیگران به نام استان فارس و کشور برای پخش در شبکه های سراسری در شهر شیراز تولید می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، سعید مرادی تهیه کننتده این فیلم تلویزیونی گفت: طرح تولید فیلم "خونه پا" دو ماه قبل تصویب و پس از طی مراحل کار، از 20 روز گذشته پیش تولید این سریال در شهر شیراز آغاز شده است.

وی افزود: فیلم نامه این طرح در سه مرحله بازنویسی و تایید شد که مرحله فیلم برداری و تولید این فیلم در شهر شیراز در حال انجام است.

مرادی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تصویربرداری این فیلم در 20 روز انجام می شود که تدوین، صداگذاری و موسیقی این فیلم نیز به طور همزمان انجام می شود.

تهیه کننده فیلم تلویزیونی خونه پا اضافه کرد: فیلم تلویزیونی خونه پا به سفارش صدا و سیمای مرکز فارس تولید و در ایام نوروز از شبکه شما و یک سیما پخش خواهد شد.

او ادامه داد: داستان این فیلم صداقت بین انسان ها را با بیانی ساده در فضای طنز و فرح بخش نمایش می دهد که امیدواریم این فیلم اثر فاخر و در خور شان بخش فرهنگ استان فارس و شهر شیراز باشد.

فیلم تلویزیونی 'خونه پا' به کارگردانی و نویسندگی ایمان افشاریان و بازی مهدی فقیه، زهرا سعیدی، امیر غفارمنش، سینا رازانی، سلمان فرخنده، مسعود شریف و سوده شرحی در شهر شیراز تولید می شود.

alt

alt