جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

طهماسبی: اعتماد مردم به صداو سیما اصلی ترین سرمایه رسانه - صفحه محتوایی خبر

 

 

طهماسبی: اعتماد مردم به صداو سیما اصلی ترین سرمایه رسانه

مراسم تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید صدا و سیمای استان مرکزی، پنجشنبه 28 دی ماه با حضور معاون امور استان های صدا و سیمای در اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها در این مراسم کیومرث طهماسبی توجه و اعتماد مردم به صداو سیما را اصلی ترین سرمایه رسانه دانست و رسانه ملی لقب دادن آن از سوی مردم را افتخاری بزرگ برای کارکنان خدوم و تلاشگر صدا و سیما بیان کرد و افزود: امروز صدا و سیمای نظام اسلامی مخاطبین گسترده ای در عالم دارد که طالب و تشنه حق گویی های جهان اسلام است .

معاون امور استان های سازمان تصریح کرد: این وظیفه خطیر مسئولیت همه ما را در تولید برنامه های هدف دار و کیفی چند برابر می کند.

طهماسبی توجه به فرم و محتوا را مهمترین اصل رقابت در تولید برنامه ها بیان کرد و افزود: امروز هر چه به این دو مقوله در تولیدات توجه بیشتری شود، کلام حق خود را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کرده ایم.

معاون امور استان های سازمان با یادآوری تلاش کم نظیر رسانه در ارائه خدمات شایسته به مخاطبان با وجود همه دشمنی ها و محدودیت های دشمنان گفت: رسانه ملی در سال های اخیر در زمینه زیر ساخت های فنی و تکثر شبکه های رادیویی و تلویزیونی و تولید برنامه های هدف دار به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

وی تصریح کرد: این موفقیت هاست که امروز مورد بغض دشمنان قرار گرفته و آن ها تلاش می کنند با تمام قوا مردم حق جوی جهان را از چشم بینا و زبان گویای حق طلب نظام اسلامی محروم کنند . اما به لطف الهی و اتکا به دانش بومی همکاران تلاش گر و متدین سازمان همه دشمنی های آنان نقش بر آب شده است.

معاون امور استان های صدا و سیما با اشاره به گستردگی مخاطبان جهانی رسانه ملی نقش مراکز استانی در معرفی فرهنگ های اصیل ایرانی و اسلامی را مهم ارزیابی کرد و افزود: امروز در صدا و سیمای مراکز استان ها شاهد تحول بسیار همراه با ماموریت های متنوع هستیم. اما باید توجه داشت که این ماموریت ها باید در خدمت مخاطبین برای ایفای نقش بیشتر، رضایت و همراهی آنان باشد. به همین دلیل شناخت مزیت های نسبی در همه حوزه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و استفاده به جا از این مزیت ها می تواند به معرفی توانمندی ها و برجستگی های استان به بهترین وجه اش بیانجامد.

alt

alt