رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸

عبدالرضا اکبری: با توجه به محدودیت بودجه، آثار ارائه شده به جشنواره قابل قبول هستند - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

عبدالرضا اکبری: با توجه به محدودیت بودجه، آثار ارائه شده به جشنواره قابل قبول هستند

عبدالرضا اکبری: با توجه به محدودیت بودجه، آثار ارائه شده به جشنواره قابل قبول هستند

 

عبدالرضا اکبری بازیگر و عضو هیات انتخاب بخش نمایشی بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانها در گفت و گو با ستاد خبری این جشنواره درباره ارزیابی از آثار ارائه شده بیان کرد: در این جشنواره نیز مثل سایر جشنواره های دیگر آثاری که ارائه شده بود، متفاوت بودند. در مرحله اول تعداد آثار ارائه شده بسیار بود و شاید بتوان گفت که انتخاب آثار کار ساده اي نبود. 

وي افزود: در زمینه سریالها، تله تاتر ها و طنز تعدادی از کارها انتخاب شدند که در مجموع حدود 20 اثر انتخاب شدند و به مرحله تخصصی تر راه پیدا کردند که اثار در زمینه های فیلمبرداری، نورپردازی، گریم، کارگردانی و بازیگری بیشتر مورد توجه قرار گرفتند که آثار خوبی در بین آنها وجود داشت که البته با توجه به بودجه محدودی که در اختیار داشتند و برخی استانها که شرایط چندان مناسبی برای کار در این زمینه ندارند، اما آثار خوبی ارائه داده بودند.

وی در ادامه نیز افزود: به هر حال این جشنواره بستر خوبی برای رقابت آثار است و همین موضوع باعث می شود تا هنرمندان نگاه جدی و حرفه ای به کار خود داشته باشند. 

اكبري تصريح كرد: این جشنواره بیشتر جنبه رقابت و تشویق و از همه مهمتر شناسایی و کشف استعدادهاست. گرچه رسالت همه جشنواره ها همین است. 

وي خاطر نشان كرد:خوشبختانه در این جشنواره هم فرصت خوبی برای افرادی مهیا شده که تاکنون مجالی برای ارائه هنر خود نداشتند و از این نظر فکر می کنم اتفاق بسیار خوبی برای این افراد است.