رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

عضو هيئت انتخاب بخش آثار جنبي كميسيون سيما - صفحه محتوایی خبر

 

 

مشاهده خبر

عضو هيئت انتخاب بخش آثار جنبي كميسيون سيما

دست برنامه‌سازان را برای تولید برنامه باید باز گذاشت

عضو هيئت انتخاب بخش آثار جنبي كميسيون سيما بیست و یکمین جشنواره توليدات صدا و سیمای مراکز استانها گفت: دست تولیدکنندگان را برای تولید برنامه بایدباز گذاشت و برای برطرف ساختن مسائل مالی موجود بر سر راه آنان نیز باید فکری کرد تا بتوانند با راحتی و خلاقیت بیشتر در مسیر تولید برنامه گام بردارند.

محمود نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری این جشنواره عنوان کرد: آثار ارسالی به جشنواره راضی کننده بودند. 

وی افزود: تلاش تولیدکنندگان آثار در زمینه محتوایی قابل تقدیر است. 

عضو هيئت انتخاب بخش آثار جنبي كميسيون سيما بیان کرد: جشنواره صدا و سیما هم به بهتر دیده شدن آثار مراکز مختلف کمک می‌کند و هم با ایجاد فضای سالم و سازنده رقابتی بین تولیدکنندگان به افزایش سطح کیفی برنامه‌های تولیدی کمک می‌کند که این اتفاق خوب و مورد نیاز برای عرصه تولید برنامه در کشور است.

نوری ادامه داد: آثار بخش جنی جشنواره در بخش فنی قابل رقابت با آثار بین‌المللی هستند ولی از نظر محتوایی قابل رقابت با آثار بین‌المللی نیستند چرا که به دلیل برخی محدودیت‌هایی که پیش روی تولیدکنندگان قرار داشته، نتوانسته‌اند خلاقیت و موارد مورد نیاز را در محتوای برنامه‌های تولیدی خود اعمال کنند.

وی تصریح کرد: دست تولیدکنندگان را برای تولید برنامه باید باز گذاشت و برای برطرف ساختن مسائل مالی موجود بر سر راه آنان نیز باید فکری کردتا بتوانند با راحتی و خلاقیت بیشتر در مسیر تولید برنامه گام بردارند.