سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها: - صفحه محتوایی خبر

 

 

عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها:

برنامه‌سازان در پی شیوه‌های خلاقانه برای فرم برنامه تولیدی خود باشند/ برگزاری جشنواره تولیدات صداوسیمای مراکز استان‌ها حرکت مثبتی برای قدردانی از تولیدکنندگان است.

عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها:

عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌های کشور گفت: به طور طبیعی به تعدادی از آثار برنامه جوایز اهدا می‌شود ولی این نباید باعث کپی‌برداری و تقلید از فرم و محتوای این آثار شود بلکه برنامه‌سازان باید در پی شیوه‌های جدید و خلاقانه برای فرم برنامه تولیدی در کنار مضمون‌های اثرگذار و مخاطب پسند باشند.
عباس عطریان عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری این جشنواره ابراز کرد: برگزاری این جشنواره حرکتی مثبت و مفید در راستای قدردانی از فعالان عرصه تولید در مراکز استان‌‌های مختلف کشور است که در شرایط مختلف از نظر مالی و تجهیزات در حال برنامه‌سازی هستند.
وی افزود: در فرم‌های مختلف برنامه از جمله مستند و در بخش مستند نیز به صورت ویژه مستند گزارشی آثار ارزشمندی در مراکز صدا و سیمای استان‌ها تولید می‌شود که به راحتی قابل ارائه به جشنواره‌های معتبر جهانی است.
عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها ادامه داد: به طور طبیعی به تعدادی از آثار برنامه جوایز اهدا می‌شود ولی این نباید باعث کپی‌برداری و تقلید از فرم و محتوای این آثار شود بلکه برنامه‌سازان باید در پی شیوه‌های جدید و خلاقانه برای فرم برنامه تولیدی در کنار مضمون‌های اثرگذار و مخاطب پسند باشند.
وی تولیدکنندگان آثار را به مطالعه بیشتر در راستای پیشرفت کاری در زمینه فعالیت خود دعوت کرد و گفت: مطالعه و همچنین بررسی آثار برتر در فرم‌های مختلف و تمرکز بر کیفیت کار از مواردی است که اگر توسط تولیدکنندگان مورد توجه قرار گیرد می‌تواند آثار مراکز مختلف را رشد دهد.