سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۴۰۰

عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها: - صفحه محتوایی خبر

 

 

عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها:

برنامه هاي جذاب نوجوانان در شبكه هاي استاني

عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها:

عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌های کشور گفت:  توليدات شبكه هاي استاني به خصوص در حوزه كودكان و نوجوانان از سطح بسيار خوبي برخوردار است.  
سید احمد موسوی عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری این جشنواره با اشاره به تولیدات بخش نوجوانان این جشنواره عنوان کرد: در بخش نوجوانان شاهد آثار خوبی هستیم، به ویژه برنامه‌های صبحگاهی که نسبت به سایر تولیدات از نظر فنی و محتوایی دارای کیفیت بهتری هستند.
عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها اذعان کرد: کپی‌کاری در ساختار تولیدات جشنواره ها مشهود است، به این صورت که تولیدکنندگان به سراغ آثار برگزیده جشنواره‌ها رفته و از آن‌ها گرته برداری کرده‌اند، در واقع الگوها علمی نبودهاند اين در حالي است كه آثار ارائه شده در جشنواره توليدات مراكز صرفا براي جشنواره نبوده و براي پخش در شبكه هاي استاني توليد شده اند.
موسوی اصلاح دوره‌های آموزشی که برای تولیدکنندگان آثار برگزار می‌شود را ضروری برشمرد و افزود: باید شرکت‌کنندگان را موظف به حضور در جلسات آموزشی کرد تا دوره‌ها به صورت منظم پیش رود و مطالب مهم به شرکت‌کنندگان انتقال داده شود تا تولیدات در زمینه فنی و سایر زمینه‌ها رشد کنند.
عضو هیأت انتخاب آثار بخش «سیما» بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌های کشور توجه به فرهنگ ایرانی_ اسلامی در تولیدات جشنواره را مطلوب دانست و گفت: اقتضائات بومی، منطقه‌ای، فرهنگی و دینی به خوبی مورد توجه تولیدکنندگان آثار قرار گرفته است ولی پرداخت تولیدات و ترکیب‌بندی بصری تولیدات نياز به توجه دارد.