جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

عضو هیأت انتخاب جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران: - صفحه محتوایی خبر

 

 

عضو هیأت انتخاب جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران:

آثار جشنواره ملی پویانمایی در سطح گسترده به نمایش گذاشته می‌شود

عضو هیأت انتخاب جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران:

 

عضو هیأت انتخاب جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران گفت: جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران این امکان را به تولیدکنندگان آثار انیمیشنی که به این جشنواره راه یافته‌اند می‌دهد که آثارشان خوب دیده ‌شود، به دقت مورد ارزیابی قرار ‌گیرد و در مرحله بعد در سطح خوبی مانند شبکه‌های سراسری به نمایش گذاشته ‌شود.

مسعود صفری در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران اظهار کرد: جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران انگیزه‌ای برای تولیدکنندگان بومی ایجاد می‌کند تا کارهای خود را قوی‌تر تولید کنند تا دیده شود.

وی ادامه داد: تیم‌های انیمیشن‌سازی شهرستان‌ها علاقه دارند کارهایشان دیده شود و بر روی آن‌ها ارزیابی صورت گیرد که جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی ایران این امکان را به آن‌ها می‌دهد چون کارهایی که به این جشنواره راه می‌یابند خوب دیده می‌شوند، به دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در مرحله بعد در سطح خوبی مانند شبکه‌های سراسری به نمایش گذاشته می‌شوند.

صفری عنوان کرد: مهم‌ترین بخش در کار انیمیشن‌سازی  مخاطب است چرا که در انیمیشن، مخاطب بیش از هر چیز دیگر خود را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه انیمیشن مخاطب خردسال، بزرگسال و میانسال دارد گفت: انیمیشن مخاطبان بسیاری دارد ولی اگر کار به صورت اختصاصی و با معیارهای معین و مناسب برای مخاطب خود ساخته شود می‌تواند انگیزه و اشتیاق بسیاری در زمینه‌های مختلفی در کودکان ایجاد کند.