جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

عضو هیأت انتخاب و داوری آثار بخش نمایشی بیست و یکمین جشنواره - صفحه محتوایی خبر

 

 

عضو هیأت انتخاب و داوری آثار بخش نمایشی بیست و یکمین جشنواره

برتری تله فیلم‌ها و فیلم‌های کوتاه از سریال‌ها

عضو هیأت انتخاب و داوری آثار بخش نمایشی بیست و یکمین جشنواره

عضو هیأت انتخاب و داوری آثار بخش نمایشی بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها، گفت: آثاری که شخصا دیدم در بخش‌های نمایشی، فیلم کوتاه، تله فیلم و سریال بود که نتیجه گیری کلی بنده این است که تله فیلم‌ها و فیلم‌های کوتاه خیلی موفق تر از سریال‌ها بودند.

به گزارش ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها، اسماعیل عفیفه از اعضای هیأت انتخاب آثارو داوری بخش نمایشی این جشنواره، اظهار کرد: آثاری که دیدم در بخش‌های نمایشی، فیلم کوتاه، تله فیلم و سریال بود که نتیجه گیری کلی بنده از آنها این است که تله فیلم‌ها و فیلم‌های کوتاه خیلی موفق تر از سریال‌ها بودند.

وی افزود: به طوری که در بخش تله فیلم چند تا اثر بسیار برجسته دیدم که فکر می کنم در حالت معمول از سطح خیلی از کارهایی که ساخته می شوند بالاترند که این را باید به معاونت امور استان ها تبریک گفت.

عضو هیأت انتخاب و داوری آثار بخش نمایشی این جشنواره، با اشاره به سریال‌ها بیان کرد: سریال هایی که در شبکه های استانی تولید می شود باید به شکلی باشد که دربرگیرنده همان استان، فرهنگ و رسوم باشند تا از جذابیت های بصری به خوبی نیز استفاده شود.

عفیفه عنوان کرد: در حالی که فلسفه معاونت استانها و مراکز استانها این است که هر کدام با احترام به فرهنگی بومی خودشان اثر تولید کنند. بنده حداقل به عنوان یک مخاطب توقع دارم که سریال‌هایی که در هر استان ساخته می شوند، حال و هوای قصه، لوکیشن، موسیقی و حتی بازیگران از همان منطقه انتخاب شوند.