سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

عضو هیأت انتخاب کمیسیون صدا جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

عضو هیأت انتخاب کمیسیون صدا جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد

نقش بارز آموزش در تقویت ساختار نمایش ها

عضو هیأت انتخاب کمیسیون صدا جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد

عضو هیأت انتخاب آثار کمیسیون صدا بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، گفت: در ساختار نمایش خوشبختانه آموزش نقش خیلی مهمی داشت و مراکز به صورت کارگاهی کار می کردند و این اقدام موثر بود.
به گزارش ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، علی حاجی نوروزی اظهار کرد: در این جشنواره آثار و ساختار نمایش خوب بود و در ساختار طنز هم شرکت کنندگان تلاش خودشان را کرده بودند. در ساختارهای دیگر هم همچون چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و مردم و مسئولین مراکز خوب کار کرده بودند.
وی با اشاره به ساختار نمایش بیان کرد: در ساختار نمایش خوشبختانه آموزش نقش خیلی مهمی داشت و مراکز به صورت کارگاهی کار می کردند و یک مرکز را به عنوان محوریت قرار می دادند که این به نظر بنده موثر و قابل توجه است.
عضو هیأت انتخاب آثار بخش نمایشی ترکیبی این جشنواره عنوان کرد: در ساختارهای دیگر هم حضور همکارانی که از طرف معاونت سیمای استان ها و کارشناسانی که از دانش خوبی برخوردارند در پیشرفت و بهتر شدن کارها خیلی موثر بود.
وی تصریح کرد: به طوری که کارشناسان شخصا در مراکز حضور می یافتند و گاهی اوقات هم از طریق ویدئو کنفرانس با آنها در ارتباط بودند و این کار خیلی خوبی بود که از سوی معاونت استانها این امکان برای آنها فراهم شد.
حاجی نوروزی خاطرنشان کرد: جشنواره انگیزه ای برای مراکز و رشد کارها است و وقتی آثار به بخش انتخاب و داوری می‌روند، همکاران در مراکز دغدغه پیدا می کنند و همین باعث می شود که تلاش بیشتری کنند.