جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

عضو هیأت داوران جشنواره تولیدات مراکز استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

عضو هیأت داوران جشنواره تولیدات مراکز استان ها

موفقیت رادیو در رقابت با شبکه‌های اجتماعی در جذب مخاطب در گرو افزایش جذابیت برنامه‌ها است .

عضو هیأت داوران جشنواره تولیدات مراکز استان ها

عضو هیأت داوران بخش «صدا» در بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها گفت: با افزایش روزافزون کاربران شبکه‌های اجتماعی ، افزایش جذابیت برنامه‌های رادیویی در راستای جذب مخاطبان بیشتر ضرورتی دو چندان یافته است تا بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

مهدی سالک عضو هیأت داوران بخش «صدا» در بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها در گفت ‌و گو با خبرنگار ستاد خبری این جشنواره عنوان کرد: آثار هر دوره از جشنواره باید نسبت به دوره‌های گذشته رشد قابل توجهی داشته باشند یعنی تولیدات در هر دوره باید پیشرفت کیفی داشته باشند.

وی آثار جشنواره را قابل قبول دانست و ادامه داد: آنچه که  داوران جشنواره شاهد آن هستند رشد کیفی آثار در بخش‌های مختلف است که نتیجه آموزش‌هایی است که در مدت زمان برگزاری جشنواره به تولیدکنندگان داده می‌شود.

عضو هیأت داوران بخش «صدا» در بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها نقش نویسنده برنامه‌های رادیویی را نقش اصلی دانست و اذعان کرد: نقش نویسندگان در کیفیت برنامه‌های رادیویی بسیار حائز اهمیت است و سایر عوامل تولید تنها در زیباتر نشان‌دادن حرف نویسنده می‌توانند نقش‌آفرینی داشته باشند، البته گاهی هم عوامل تولید حرف زیبای نویسنده را آنچنان که ظرفیت دارد زیبا نشان نمی‌دهند.

سالک با بیان اینکه یک صدابردار به یکباره نمی‌تواند صدابردار برنامه نمایشی شود افزود: صدابرداری در برنامه‌های نمایشی از صدابرداری موسیقی نیز می‌تواند مشکل‌تر باشد چرا که صدابرداری در نمایش از مباحث محوری است.

سالک تصریح کرد: با افزایش روزافزون کاربران شبکه‌های اجتماعی، افزایش جذابیت برنامه‌های رادیویی در راستای جذب مخاطبان بیشتر ضرورتی دو چندان یافته است تا بتواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند.