سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

عملکرد یکساله صدای مراکز ارزیابی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

عملکرد یکساله صدای مراکز ارزیابی شد

مدیرکل صدای استان ها با تشریح عملکرد پارسال مراکز استانی از رشد کمی و کیفی برنامه ها بر اساس ارزیابی ها اظهار رضایت کرد و گفت: همچون فصل های گذشته در زمستان 92 عملکرد شبکه های استانی صدای مراکز براساس شاخص های 14گانه در حوزه های کارشناسی و تخصصی ارزیابی شد .

 ابوالفضل معصومی فر افزود: کارشناسان این اداره کل پارسال 2481 ساعت برنامه­ های رادیوئی مراکز استان ها را ارزیابی کرده اند که این رقم در زمستان 588 ساعت و در قالب 812 برنامه بوده است.

وی با اشاره به چگونگی رتبه بندی مراکز گفت: با توجه به پایان ارزیابی در 4 فصل سال، میانگین مجموع نمرات مراکز در سال 92 محاسبه و رتبه رادیوهای استانی در این سال مشخص شد .

معصومی فر افزود: بر اساس ارزیابی های انجام شده مرکز فارس با میانگین 79/96 امتیاز در صدر جدول رتبه بندی قرار گرفت، مرکز مهاباد با 77/26، چهارمحال و بختیاری با 76/77، همدان با 76/59 و خراسان جنوبی با میانگین 76/36 در رتبه­ های بعدی قرار گرفتند.

مدیرکل صدای استان ها تعداد صورتجلسه های طرح و برنامه صدای مراکز را در سال نود و دو 2190 مورد بیان کرد و افزود: در همین مدت 5176 صورت جلسه ارزیابی برنامه های مراکز توسط کارشناسان اداره کل صدا بررسی و ارزش گذاری شده است.

وی روند ارتباط برنامه ­ای شبکه­ های صدا با شبکه های سراسری را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در چهار فصل پارسال 2010 مورد ارتباط برنامه ای بین صدای مراکز و شبکه­ های ملی برقرار شد که از این مجموعه 251 ارتباط مربوط به فصل زمستان بوده است.

alt