جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

عیادت مدیرکل مرکز از استاد رضا پور - صفحه محتوایی خبر

 

 

عیادت مدیرکل مرکز از استاد رضا پور

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی به همراه جمعی از مدیران مرکز برای باری دیگر  از همکار ارجمند استاد رضا رضاپور پیشکسوت لهجه مشهدی و هنرمند سپید موی هنرهای نمایشی رادیو خراسان عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان رضوی، استاد رضاپور پس از یک دوره بیماری ( سکته مغزی ) در بیمارستان بستری و در حال حاضر بهبودی نسبی یافته و در منزل دوره درمان و  نقاهت را پشت سر می گذارند.

گفتنی است تاکنون مدیران نهادهای مختلف استان از جمله مدیران آموزش و پرورش، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، نظام پزشکی و ... از ایشان عیادت نموده و از نزدیک جویای احوالات ایشان شده اند.

 رضا رضاپور در سال ۱۳۲۲ در مشهد متولد شد. سابقه فعالیت های هنری او به بیش از ۵۰ سال پیش بر می گردد. کارگردانی، نویسندگی و بازیگری در نمایش های رادیویی، بخشی از کارنامه هنری او در صدا و سیمای خراسان رضوی است. دریافت لوح تقدیر در زمینه های مختلف هنری از جمله بهترین نویسنده، بازیگر، تهیه کننده و مجری در سطح کشور و هم چنین بهترین بازیگری و بهترین کارگردانی در جشنواره رضوی از افتخارات اوست. اردیبهشت ماه سال گذشته نیز در جشن اردیبهشت تئاتر خراسان رضوی، از استاد رضاپور به عنوان سپید موی هنرهای نمایشی مشهد تجلیل شد.

alt

برای همکار ارجمند جناب آقای رضاپور که سال ها در صدا و سیمای خراسان رضوی در خدمت تعالی فرهنگ این مرز و بوم تلاش نموده است، آرزوی شفای کامل داریم و برای بهبودی و سلامت ایشان دعا می کنیم.