سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

عیدانه های صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری در روز عید قربان - صفحه محتوایی خبر

 

 

عیدانه های صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری در روز عید قربان

عیدانه های صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری در روز عید قربان

 

همزمان با عید سعید قربان ویژه برنامه های شاد و متنوعی در صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری تولید و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری: در روز عید سعید قربان رادیو جهان بین با ویژه برنامه «عید بندگی»، این عید بزرگ مسلمانان را گرامی داشته و به تبیین فلسفه و اساس این روز می پردازد.

این برنامه در بخش های متنوعی از جمله ترانه و موسیقی، گزارش، گفتار موضوعی، معرفی کتاب، ارتباط با شاعران هم استانی، تلفن و پیامک های شنوندگان در صبح روز عید از ساعت 9 به مدت120 دقیقه به تهیه کنندگی محمدرضا رسولی و اجرای فرزین مظفری به صورت پخش زنده تقدیم شنوندگان می شود.

شبکه استانی سیمای جهان بین هم با ویژه برنامه شاد شبانه و با بخش های متنوع و جذاب لحظات مفرحی را برای مخاطبانش ایجاد می کند.

اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، سرود و ترانه های محلی، حضور کارشناس در برنامه، اجرای مراسم آئینی شاد توسط گروه هنری، مقام خوانی،گزارش، موسیقی تصاویر زیبا و جذاب و مسابقه پیامکی بخش های این برنامه هستند.

این جنگ زیبای شبانه در شب عید قربان به تهیه کنندگی فرشاد صالحی از ساعت21 به مدت 60 دقیقه از شبکه استانی سیمای جهان بین پخش می شود.

تولید و انتشار وله، پادکست، معرفی برنامه های صدا و سیما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و بارگذاری و انتشار محتوای تولیدی در کلیه بسترهای وب سایت مرکز، پیام رسان، صفحات اجتماعی و اپلیکیشن جهان بین همراه از اقدامات معاونت فضای مجازی رسانه استانی همزمان با عید سعید قربان است.

معاونت خبر مرکز هم با تولید گزارش های خبری با موضوع عید قربان و به تصویر کشیدن شادی و جشن های مردمی در سراسر استان، اطلاع رسانی درخصوص برگزاری نماز عید، سلامت ذبح در این روز و پخش نماز عید این مناسبت بزرگ مذهبی را گرامی می دارد.