جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

غذاهای محلی خراسان شمالی در سفره شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

غذاهای محلی خراسان شمالی در سفره شما

برنامه تلویزیونی کولاک به همراه سفره ایرانی که مزین به غذاهای محلی و بومی مردمان خطه خراسان شمالی است این هفته میهمان شبکه سراسری " شما " خواهند بود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ محسن زاهد احمدی مدیر روابط عمومی این مرکز در این باره گفت: برنامه تلویزیونی " غذای محلی " به تهیه کنندگی سجاد اسدی در 45 برنامه 15 دقیقه ای در سیمای شبکه اترک تولید و آنچه در این برنامه می بینیم معرفی غذاهای محلی و سنتی استان خراسان شمالی که شرح و تفسیر نحوه پخت غذاها به همراه فضای محلی و بومی به تصویر کشیده شده است .

محسن زاهداحمدی افزود: در این برنامه، عوامل با سفر به روستاها و شهرهای مختلف استان مراحل تهیه و شیوه آماده سازی غذاهای مختص همان مناطق را به نمایش می گذارند.

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی اضافه کرد: برنامه سفره ایرانی چهارشنبه این هفته هفدهم اردیبهشت ماه در ساعت 17:00 یک قسمت از برنامه " غذاهای محلی " تولید مرکز خراسان شمالی را به روی آنتن می برد و تکرار این برنامه نیز پنج شنبه همین هفته در ساعت 11:45 پخش خواهد شد .

محسن زاهد احمدی افزود: سری جدید برنامه تلویزیونی " کولاک " نیز به تهیه کنندگی عبدالله بیاتی و با آیتم هایی نظیر: آرم و وله، کلام مجری، نمایش، جوان نادم، کلیپ، سرگرمی و مسابقه، زاغ سیاه، قوانین کولاکی، روابط عمومی، نظرسنجی پیامکی و جوان موفق ساعت 15:00 روز چهارشنبه هفدهم اردیبهشت ماه از شبکه سراسری "شما" پخش می شود .

alt