جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

فتتاح فرستنده دیجیتالی روستای لرد در بخش شاهرود خلخال - صفحه محتوایی خبر

 

 

فتتاح فرستنده دیجیتالی روستای لرد در بخش شاهرود خلخال

فتتاح فرستنده دیجیتالی روستای لرد در بخش شاهرود خلخال

فتتاح فرستنده دیجیتالی روستای لرد در بخش شاهرود خلخال

همزمان با ایام پرسرور شعبانیه فرستنده دیجیتالی روستای بزرگ لرد در بخش شاهرود خلخال با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل، فرماندار خلخال و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان خلخال به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این مراسم علی نظری فرماندار خلخال زحمات مجموعه فنی و مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل را قابل تقدیر و بهره مندی اهالی روستای بزرگ لرد از امکانات فرستنده دیجیتال را خدمتی شایسته از سوی رسانه ملی در سال اقدام و عمل دانست.

فرماندار خلخال همچنین گفت: تلاش برای افزایش پوشش دیجیتالی در شهرستان خلخال از سوی فرمانداری با تعامل صدا و سیمای مرکز استان به جد دنبال می شود و انشاالله با اولویت تمامی روستاها از این پوشش برخوردار خواهند شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز راهبرد رسانه ملی را توسعه پوشش دیجیتال در همه مناطق بویژه مناطق محروم و مرزی خواند و گفت: بهره مندی همه مردم از برنامه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان پاک ترین رسانه جهان، سیاست فرهنگی نظام است.

مددی تاکید کرد: صیانت از ارزش های دینی و انقلابی و فرهنگ اصیل ایرانی- اسلامی مستلزم توسعه رسانه ای در نقاط مختلف و جلوگیری از تهاجم رسانه ای بیگانگان است که امیدواریم با تخصیص بودجه های مناسب توسط مسئولان محترم استان و بهره مندی همزمان از بودجه های ملی بتوانیم 15 درصد باقیمانده جمعیت استان را از مزایای پوشش دیجیتال بهره مند سازیم و به مطالبه به حق مردم پاسخ شایسته بدهیم.

حجت الله مصطفایی معاون فنی صدا وسیمای مرکز اردبیل نیز با تقدیر از همراهی و توجه مسئولان شهرستان خلخال در تخصیص اعتبارات در بخش پوشش دیجیتال گفت: برای راه اندازی پوشش دیجیتالی تلویزیونی روستای بزرگ لرد شاهرود بیش از 150 میلیون تومان هزینه شده است که مردم این روستا از این پس  18 کانال تلویزیونی و 20 کانال رادیویی را به صورت دیجیتال دریافت و استفاده می کنند..

روستای لرد یکی از روستاهای پرجمعیت شهرستان خلخال و استان اردبیل است که بیش از یک هزار خانوار ، با جمعیت بیش از چهار هزار نفر در آن ساکن هستند.