جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

فجر انقلاب در شبکه مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

فجر انقلاب در شبکه مازندران

فجر انقلاب در شبکه مازندران

 

صداوسیمای مازندران با تهیه ویژه بر نامه هایی به استقبال دهه مبارک  فجر و جشن سی و نهمین سالگرد  پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می رود.

حوزه صدا:

برنامه بهاری وطن در ده برنامه 60 دقیقه ای  به تهیه‌کنندگی یداللهی و غلامی به موضوعات مهم و کلان انقلاب ، نقش رهبری  و توجه به اهداف مهم وکلان انقلاب اسلامی، نقش رهبری ومردم در تداوم انقلاب اسلامی، معرفی چهره های انقلابی ،اطلاع رسانی از ستاد دهه فجر استان، بیان توطئه ها وپیروزی های بدست آمده  در مسیر دشوار مبارزه می پردازد.

تجلی خدمت در 10 برنامه 15 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی غلامی و گفتگو با مسئولان اجرایی

ارتباط مستقیم با مسئولان  در 2 برنامه 60 دقیقه ای به تهیه کنندگی غلامی وگفتگوبا استاندار و معاونان ایشان درباره  روند توسعه استان و برنامه ریزی های انجام شده  در این موارد و پاسخگویی  مسئولان به سئوالات مردم می پردازد.

میزگرد هفته : در دو برنامه 50 دقیقه ای به تهیه کنندگی جعفر علی پوربه تبیین جایگاه مهم جمهوری اسلامی در جهان و منطقه، در آستانه چهل سالگی و چشم انداز نظام درسالهای آتی می پردازد.

نمایش راز باران در 10 برنامه 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی کریمی نیا

جشن انقلاب عنوان ویژه برنامه ترکیبی است که در یک برنامه 180 دقیقه ای به تشویق و تهییج مردم و حضور گسترده درراهپیمایی 22 بهمن به انعکاس راهپیمایی مردم استان پرداخته می شود.

روستا در مازندران :10 برنامه 30 دقیقه ای در قالب ترکیبی ساده  به تهیه کنندگی صادقی و دهقان به بیان خدمات نظام در روستاهای استان اشاره میکند.

همچنین رادیو انقلاب عنوان ویژه برنامه ترکیبی نمایشی است که به صورت ضبطی در 2 برنامه 90 دقیقه ای  به تهیه کنندگی رحمان قدمی به تشویق  مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ، انعکاس نظرات مردم ،کارشناسان و مسئولان استان در اهمیت برگزاری راهپیمایی امسال خواهد پرداخت.

نعمه های انقلاب: ویژه برنامه ترکیبی در 10 برنامه 30دقیقه ای زنده و تهیه کنندگان :یداللهی ،همتی، دلدار به پخش سرودهای ملی و آهنگ های انقلابی درخواستی مردم اقدام می کند.

شهر هزار سنگر :مستند در یک برنامه 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی کریمی نیا به بیان حماسه مردم آمل در مقاومت و پیروزی در مقابل منافقان و اتحادیه کمونیست ها در سال 60 می پردازد.

صبح مازندران :10برنامه ترکیبی 7 دقیقه ای به تهیه کنندگینتاج ویداللهی به اطلاع رسانی درباره روز شمار انقلاب در استان ، اعلام برنامه های دهه فجر در شهرها و مناطق استان ، اطلاع رسانی در باره افتتاح پروژه های استانی، پخش گزارش از مراسم و جشن های مردمی خواهد پرداخت.

پیام مازندران: 10 برنامه 15 دقیقه ای است با تهیه کنندگی یداللهی ،همتی،دلدار  به پخش پیام مسئولان و اطلاع رسانی ادارات و سازمان در دهه فجر ومراسم استان می پردازد.

مازندرانی سرود: برنامه 30 دقیقه ای ،تهیه کننده : قلی نژادبه تببین شعر و ادبیات انقلاب استان  مازندران اختصاص دارد.

 

حوزه تولید سیما :

ویژه برنامه عطر انقلاب  به تهیه کنندگی مهدی وحیدی در 12 برنامه 60دقیقه ای با ساختار ترکیبی شامل گزارش،مصاحبه،سرود های انقلابی،  معرفی نخبه های انقلاب ،مسابقه پیامکی ودر حوزه پخش با 68 عنوان فیلم مستند،سینمایی انیمیشن،تله فیلم،نماهنگ به  گرامی داشت رویداد قرن می پردازند.

 حوزه خبر:

خبر مازندران با12عنوان گزارش تولیدی در 25دقیقه و4 برنامه گفتگوی ویژه خبری پیرامون دهه مبارک فجر در 80 دقیقه و پوشش رویداد های خبری مرتبط با ایام مبارک فجر شکوهمند انقلاب اسلامی  می پردازد.