سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

فجر 98 در قاب شبکه آفتاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

فجر 98 در قاب شبکه آفتاب

فجر 98 در قاب شبکه آفتاب


شبکه آفتاب در ایام الله دهه فجر، با تهیه و پخش ویژه برنامه های مختلف با هدف ایجاد شور و نشاط ملّی، دستاوردهای انقلاب اسلامی و فداکاری های مردم استان مرکزی در این عرصه را به تصویر می کشد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سیمای شبکه آفتاب در ایّام دهه فجر با تهیه و پخش ویژه برنامه «فجر 98» به تهیه کنندگی محمد گندمی با محوریت انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی، آگاهی بخشی و نیز افزایش شناخت و بخش هایی از قبیل: تیتراژ ابتدایی، سرود و موسیقی، کارشناس، مجری، مصاحبه، میان برنامه، وله،گرافیک، یادآوری روزهای انقلاب، گفتگو با هنرمندان شهرستانها، کار آفرینان، ورزشکاران و... از روز جمعه 11 بهمن لغایت سه شنبه 22 بهمن ماه 98  مصادف با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، هر شب از ساعت 21 به مدت 55 دقیقه میزبان نگاه گرم بینندگان ارجمند شبکه استانی خواهد بود. لازم به ذکر است این ویژه برنامه، هر شب با حضور پررنگ اقشار مختلف مردمی در بخش های مختلف خود از محل یکی از شهرستانهای استان مرکزی به روی آنتن می رود.
صدای شبکه آفتاب نیز با تهیه وپخش ویژه برنامه « با کاروان انقلاب » به تهیه کنندگی زهرا غیاث آبادی با موضوع «برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستانهای مختلف استان مرکزی» و با محوریت بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهار دهه در شهرستان های استان و بخش هایی همچون: گفتار رادیویی، بیان خاطرات انقلاب، با مخاطبان، اجرای سرود، کارنامه خدمات نظام در شهرستان ها، اجرای نمایش طنز، مسابقه و... از روز شنبه مورخ 12 بهمن لغایت 22 بهمن ماه ، هر روز از ساعت 18:15 به مدت 75 دقیقه به صورت زنده و مستقیم همراه شنوندگان صدای شبکه آفتاب خواهد بود.
خبر شبکه آفتاب نیز دهه فجر امسال را با تولید و پخش بیش از 15 گزارش موضوعی و مستند خبری- 50 مورد مصاحبه مکتوب –  دو برنامه گفتگوی ویژه خبریظرفیت سایت و کانال های فضای مجازی خبرگزاری مرکزی با موضوعاتی از قبیل: دستاوردهای نظام اسلامی در استان مرکزی در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ، پوشش رویدادهای خبری 12 شهرستان استان، دعوت از مسئولان و کارشناسان استان در برنامه گفتگو محور جهت تشریح اقدامات و خدمات دستگاه های مربوطه و...  پوشش خواهد داد.
فضای مجازی شبکه آفتاب نیز در این ایّام با  انتشار بیش از 100 عنوان محتوا در قالب هایی همچون موشن گرافی ، عکس و عکس نوشته، پوستر، خبر، اطلاعیه،  نماهنگ ، پویش مردمی، صفحه ویژه در وب سایت و دیگر شبکه های اجتماعی شبکه آفتاب، پخش گزارش های زنده از راهپیمایی شهرستان ها در روز 22 بهمن ماه و... همراه مخاطبان همیشگی خود در شبکه های مجازی و اجتماعی در سراسر کشور می باشد.