جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

فراهم شدن مقدمات ساخت مستند فاخر از زندگی شهید اسکندری - صفحه محتوایی خبر

 

 

فراهم شدن مقدمات ساخت مستند فاخر از زندگی شهید اسکندری

فراهم شدن مقدمات ساخت مستند فاخر از زندگی شهید اسکندری

 

مدیرکل صداوسیمای فارس از فراهم شدن مقدمات ساخت مستند فاخر تلویزیونی از زندگی شهید مدافع حرم، سردارعبدالله اسکندری خبر داد.
سید تقی سهرابی  که برای تبریک پیروزی سپاه اسلام بر داعش تکفیری به دیدار این خانواده شهید مدافع حرم رفته بود با اشاره به پایان پژوهش این مستند گفت: طرح این مستند تهیه و کارگردان و تهیه کننده آن هم مشخص شده است و بزودی مراحل تصویربرداری این مستند فاخر تلویزیونی آغاز می شود.
وی یادآور شد: زندگی سردار شهید اسکندری از ابعاد مختلف برخوردار است و در کار پژوهشی این مستند که تولید آن با دستور رییس سازمان آغازشد، فعالیت های این شهید والامقام در پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، ایفای نقش در پیروزی انقلاب اسلامی، حضورش در دوران دفاع مقدس، فعالیت های پس از دوران دفاع مقدس و حضور در سوریه برای دفاع از حریم آل الله بررسی و تحقیق شد.
سهرابی با تبریک پیروزی جبهه مقاومت و شکست نظامی شجره خبیثه داعش در سوریه و عراق گفت: نقش شهدایی چون سردار اسکندری را نباید از یاد ببریم که با تلاش و ایثارگریی های این سرداران، شهد شیرین پیروزی بار دیگر نصیب ملت ایران شد.
وی ادامه داد: زندگی این شهید بزرگوار برای همه ما درس آموز است که در هر مقطعی از تاریخ انقلاب اسلامی وظیفه خود را شناخت و به آن عمل کرد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس خاطرنشان کرد: وظیفه خود می‌دانیم که با تمام توان شخصیت شهید اسکندری را از طریق رسانه ملی برای الگوسازی به مردم معرفی کنیم.
فرزند شهید اسکندری هم با تبریک پیروزی جبهه مقاومت خواستار انعکاس همه ابعاد این پیروزی در رسانه ملی شد.
علی اسکندری همچنین از رییس سازمان صدا وسیما که با حضور در منزل شهید مدافع حرم دستور ساخت مستند زندگی شهید اسکندری را صادر کردند، قدردانی کرد و گفت : ساخت این مستند اثری ماندگار است تا نسل جوان و نسل های آینده بدانند مردانی امثال شهید اسکندری در این سرزمین بودند که برای دفاع از حریم آل الله کیلومترها دورتر از وطن خود رفتند و جانشان را فدا کردند.