جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

فرزندان مازنی در شبکه سه - صفحه محتوایی خبر

 

 

فرزندان مازنی در شبکه سه

فرزندان مازنی در شبکه سه

 

فیلم «فرزندان» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی میترا روحی منش، محصول شبکه مازندران، سوم اسفند در شبکه سه سیما  به نمایش در می آید.

فیلم فرزندان با ادامه درخشش در جشنواره ها و شبکه های سیما، پنجشنبه سوم اسفند ساعت 10، از طریق قاب شبکه سه سیما، میهمان خانه ایرانیان خواهد بود.

پيش از اين فیلم «فرزندان» توانست حضور موفقی در جشنواره های بین المللی داشته باشد و جوایزی را از فستیوال‌های  آمریکایی مثل رویال استار میشیگان (بهترین فیلم) پمبروک تاپارلی (بهترین فیلم)، ریل روز آواردز (بهترین فیلم)، آکولید گلوبال (بهترین فیلم)، فرانکلین کانتی (بهترین بازیگر) ، لانگ لیف کارولینا آمریکا (بهترین فیلم) و کارولینای شمالی (بهترین کارگردانی)، جشنواره بین المللی فیلم سازان فروموسا در تایوان (بهترین فیلم) و نيز دومین فستیوال فیلم یاس (بهترین بازیگر)، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم بخش ویدیویی را از ششمین جشنواره فیلم شهر دریافت کرده است.

حسن رستمانی، ویکتوریا لوشنیکووا، حسین میرزاقلی، مهرتاش سعیدی، پگاه کاکاسلطانی و هانیه جهان شاهلویی از بازیگران فیلم هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: زندگی بی‌دغدغه یعقوب و همسرش که با گرمای عشق یکدیگر به آرامش رسیده است با بی‌خبری از تنها پسرشان فرخ که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده است، دگرگون می‌شود. یعقوب در پی یافتن نشانی از پسرش سفری اودیسه‌وار را تجربه می‌کند.