جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

فرصتی برای دیده شدن هنرمندان استان‌ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

فرصتی برای دیده شدن هنرمندان استان‌ها

فرصتی برای دیده شدن هنرمندان استان‌ها

 

جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها را باید فراگیرترین و ایرانی‌ترین جشنواره کشور برشمرد. این جشنواره که به کوشش معاونت امور استان‌ها برگزار می‌شود محلی برای تبادل و بالا بردن دانش فرهنگی وهنری و دست یافتن به آموزه‌های دیگران است و در یک کلام جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها زمانی برای دست در دست هم نهادن در حفظ وتجمیع ارزش های فرهنگی واجتماعی وحرکت به سوی رشد وشکوفایی بیشتر درزمینه هنراست .

این جشنواره در ایجاد انگیزه برای برنامه‌سازان جوان در مراکز استان‌ها بسیار تاثیرگذار است و موجب رشد و انگیزه خواهد شد و همچنین نقد و بررسی آثار در طول برگزاری جشنواره نیز به تبادل تجربه و ارتقاء تولیدات مراکز کمک شایانی خواهد کرد و فرصتی برای دیده شدن هنرمندان استان‌ها و ایجاد رقابتی سالم میان مراکز است.

جشنواره مراکز یک فرصت مناسب است برای جوانان که از تجربیات هنرمندان باسابقه استفاده کنند؛ در حقیقت این جشنواره همچون کارگاه آموزشی در زمینه پژوهش‌های کاربردی و مورد نیاز رسانه ملی عمل می کند.

در کل جشنواره مراکز اهداف گوناگونی دارد که از آن جمله ایجاد رقابت تخصصی بین مراکز صداوسیما و انتقال تجارب موفق، نمایش بهترین برنامه‌ها و در نهایت برقراری نظام تشویقی و انگیزشی در فرایند تولید و اداره مراکز استان‌هاست.