سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

فرهومند:با همه وجودم بازی کردم - صفحه محتوایی خبر

 

 

فرهومند:با همه وجودم بازی کردم

میثم فرهومند پسر نوجوانی که با بازی در نقش اول فیلم "تنهای تنهای تنها" تحسین اهالی رسانه و منتقدان را برانگیخت، معتقدست این فیلم با اعتقاد قلبی همه عوامل ساخته شده است.

میثم فرهومند بازیگر نوجوان فیلم "تنهای تنهای تنها" که در برج میلاد به نمایش درآمد و تحسین همگان را برانگیخت با ابراز خرسندی از استقبال اهالی رسانه از این فیلم گفت: "تنهای تنهای تنها" پنجمین تجربه بازیگری من است اما از ابتدا نیز امیدورام بودم که این فیلم بتواند با مردم ارتباط برقرار کند. زیرا همیشه می گویند آنچه از دل برآید، بر دل دیگران نیز می‌نشیند.

فرهومند ادامه داد: همه عوامل فیلم با تمام احساس و وجود خود کار می‌کردند، حتی خود من در یکی از سکانس‌هایی که اولگ (بازیگر خارجی فیلم)، به کشورش بازمی‌گشت تا مدت‌ها گریه کردم.

این بازیگر نوجوان با اشاره به استقبال کودکان و نوجوانان از فیلم "تنهای تنهای تنها" عنوان کرد: با وجود اینکه این فیلم خنده‌دار و سرگرم‌کننده است، اما بعید می دانم نوجوانان با فیلم ارتباط برقرار کنند و بیشتر فکر می کنم مورد استقبال مخاطب بزرگسال قرار بگیرد.

این فیلم تحسین‌برانگیز تنها با هزینه 200 میلیون تومان ساخته شده است در حالی که فیلم‌های میلیاردی جشنواره امسال چندان مورد اقبال قرار نگرفته‌اند.

alt