سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

فضای شاد و مفرح رویکرد رادیوهای استانی در ایام نوروز - صفحه محتوایی خبر

 

 

فضای شاد و مفرح رویکرد رادیوهای استانی در ایام نوروز

در آخرین نشست سالانه مدیران اداره کل صدای استان­ ها با معاونان صدای مراکز عملکرد رادیوهای استانی در سال جاری و برنامه­ های ویژه نوروزی تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان­ ها در این جلسه مدیر کل صدای استان­ ها با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز تلاش همکاران صدای مراکز در تولید برنامه های مفرح و شاد برای تعطیلات نوروزی را یادآور شد و گفت: صدای مراکز در طول تعطیلات روزانه دو برنامه ویژه صبح و عصر به صورت زنده خواهند داشت که محتوای آنها بر اساس مناسبت­ ها بویژه معرفی جاذبه­ های گردشگری استان می­ باشد.

معصومی­ فر با اشاره به نامگذاری سال ها توسط مقام معظم رهبری بر اهتمام برنامه سازان در این خصوص تاکید کرد و افزود: در برنامه های ویژه هر یک از مراکز علاوه بر تولید و پخش برنامه­ های ویژه نامگذاری سال با دیگر مراکز نیز ارتباط برقرار خواهند کرد.

 معصومی­ فر با تاکید بر اینکه برنامه های ویژه نوروز در معرض ارزیابی قرار خواهند گرفت از ارتقاء کیفی برنامه­ های صدای مراکز خبرداد و گفت: امسال میانگین مجموع نمرات ارزیابی برنامه­ های رادیویی بیش از یک نمره نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

مدیرکل صدای استان­ ها ارزیابی دقیق برنامه ها را در ارتقاء کمی و کیفی برنامه­ های صدای مراکز با اهمیت دانست و گفت: در دو ماه گذشته گروه­ های کارشناسی ستاد با حضور در 21 مرکز اقدام به برگزاری جلسات ارزیابی مشترک با برنامه ­ سازان مراکز و نیز برگزاری کارگاه های آموزشی نموده اند.

وی تقدیر از برنامه سازان موفق را از برنامه­ های امسال اداره کل صدای استان ها بیان کرد و افزود : برنامه سازان موفق نمایشی، تهیه کنندگان برنامه های سفارشی و همکارانی که در ارزیابی­ های ستاد امتیاز بالای 70 کسب کرده­ اند مشمول این قدردانی شدند.

مدیرکل صدای استان­ ها تلاش کارشناسان و مدیران این اداره کل را در ایجاد زمینه­ های ارتباط آسان تر با مراکز را یادآور شد و گفت: به این منظور از ابتدای سال جدید همه مکاتبات و همچنین ارسال و دریافت بسته های صوتی بین اداره کل صدا و مراکز به صورت اتوماسیون و از طریق ftp انجام می شود.

بنابراین گزارش در این جلسه مدیران واحدهای طرح و برنامه، نظارت و ارزیابی، هماهنگی و پشتیبانی و معاونین صدای استان­ ها به تشریح اقدامات و برنامه­ های سال جاری مراکز پرداختند.

alt

alt