سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

فعالیت 60 اکیپ صدا و سیمای آذربایجان شرقی در روز قدس - صفحه محتوایی خبر

 

 

فعالیت 60 اکیپ صدا و سیمای آذربایجان شرقی در روز قدس

فعالیت 60 اکیپ صدا و سیمای آذربایجان شرقی در روز قدس

 

60 اکیپ رادیویی ، تلویزیونی ، خبری ، فنی و فضای مجازی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی برای انعکاس راهپیمایی روز قدس فعالیت کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت : بیش از ۲۰۰ نفر از همکاران این مرکز برای پوشش هرچه بهتر حضور حماسی مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین فعالیت داشتند.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، مرتضی صفری افزود : ۶۵ ارتباط زنده تلویزیونی به مدت کل ۱۴۱ دقیقه ، روز گذشته از استان با شبکه های یک ، دو، سه ، چهار، پنج ، خبر ، سحر، جام جم ، قرآن ، آموزش ، شما  ، پرس تی وی ، پویا ، نسیم ، ورزش ، افق و الکوثر برقرار شد.

وی با اشاره به برقراری ۱۵ ارتباط مستقیم با سه شهرستان ویژه استان شامل شهرستان های مرند ، میانه و مراغه  از طریق SNG و ارتباط ماهواره ای گفت : برقراری ارتباط های زنده اینترنتی و موبایلی با همه شهرستانهای استان و پخش همزمان در 9 قاب تلویزیونی و ارتباط های زنده تلویزیونی با ۱۵ خبرنگار مستقر در شهرستان های استان به صورت زنده در جریان برگزاری راهپیمایی روز قدس صورت گرفت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد : پوشش تصویری راهپیمایی کلانشهر تبریز نیز با شش اکیپ پرتابل و واحد سیار مستقر در سطح شهر به صورت زنده انجام شد.

مهندس صفری همچنین از استفاده از ۳۰ دوربین پرتابل و استودیویی و دو هلی کم به صورت همزمان برای اولین بار در شبکه سهند در راهپیمایی دیروز خبر داد.

اعزام ۷ نفر گزارشگر رادیو به نقاط مختلف شهر تبریز و انعکاس لحظه به لحظه حضور پرشور مردم ، ارتباط استودیو به استودیو رادیویی با شبکه های سراسری رادیو زیارت ، رادیو ایران ، رادیو فرهنگ ، رادیو ایران ، برقراری ۱۳ ارتباط رادیویی با مراکز کردستان ،  اورمیه ، زنجان ، مهاباد و ۱۴ ارتباط شبکه های سراسری رادیویی با گزارشگران شبکه استانی صدا و بارگذاری ۹۰ تصویر و عکس ارسالی مردمی در رادیو نما از مهمترین فعالیتهای رادیو سهند در راهپیمایی امسال روز قدس بود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیتهای معاونت خبر شبکه سهند در پوشش این حماسه مردمی هم گفت : پوشش راهپیمایی تبریز با ۸ اکیپ خبری فعال در سطح شهر و پوشش راهپیمایی شهرهای استان با ۲۲ خبرنگار آزاد ، ارتباط زنده خبر رادیویی با شبکه های سراسری ایران و پیام و برقراری ارتباط مستقیم خبری با شبکه خبر ، تهیه بسته های راهپیمایی مردم روزه دار شهرستان های استان شامل عکس و فیلم برای پخش در مجموعه های خبری، کانال و سایت خبرگزاری و پخش سیما و ارسال سه بسته راهپیمایی شامل تصاویر و مصاحبه های راهپیمایی برای پخش در شبکه های سراسری از جمله فعالیتهای این معاونت بود.

وی تولید ۱۵ عکس نوشت و پوستر، ۸ کلیپ ، اینفوگرافیک ، ویدئو گرافیک ، عکس نوشت ، فتوکلیپ و کاریکاتور ، جریان سازی در شبکه های اجتماعی برای برند سازی هشتگ #نه_به_معامله_قرن ، پوشش ارتباط زنده سیما در بستر فضای مجازی و انعکاس راهپیمایی شهرستان های استان ، انعکاس راهپیمایی از طریق عکسهای ارسالی در شبکه های مجازی و ارتباط گسترده با کانال های همسو در فضای مجازی و پخش زنده راهپیمایی از طریق اینستاگرام شبکه سهند را عملکرد معاونت فضای مجازی صدا و سیمای آذربایجان شرقی در موضوع راهپیمایی روز قدس برشمرد