جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

فیلم «فرزندان» جوایز جشنواره «مستقل های ملبورن» را گرفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم «فرزندان» جوایز جشنواره «مستقل های ملبورن» را گرفت

فیلم «فرزندان» جوایز جشنواره «مستقل های ملبورن» را گرفت

 

به گزارش عمومی معاونت امور استان ها، فیلم تلویزیونی «فرزندان» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی میترا روحی منش جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین فیلمنامه جشنواره «مستقل های ملبورن» را دریافت کرد.

جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین فیلمنامه در جشنواره «مستقل های ملبورن» استرالیا برای فیلم تلویزیونی «فرزندان» به ویکتوریا لوشنیکووا بازیگر و تمنا رستگار، حمید رسولپور هدایتی، یاسر طالبی و میترا روحی منش نویسندگان رسید.

جشنواره فیلم های مستقل ملبورن (MCIFA) به صورت ماهانه و سالانه برای فیلمسازان در سراسر جهان برگزار می شود و ماموریت این جشنواره نمایش فیلم های خلاق، الهام بخش و تخیلی است که به صورت مستقل ساخته شده اند.

حسن رستمانی، ویکتوریا لوشنیکووا، حسین میرزاقلی، مهرتاش سعیدی، پگاه کاکاسلطانی و هانیه جهان شاهلویی از بازیگران فیلم هستند.

در خلاصه داستان «فرزندان» آمده است: زندگی بی‌دغدغه یعقوب و همسرش که با گرمای عشق یکدیگر به آرامش رسیده است با بی‌خبری از تنها پسرشان فرخ که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرده است، دگرگون می‌شود. یعقوب در پی یافتن نشانی از پسرش سفری اودیسه‌وار را تجربه می‌کند.

تله فیلم «فرزندان» که محصول شبکه استانی مازندران است.