جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

فیلم سینمایی فرشته ، محصول استان خراسان رضوی در شبکه نمایش سیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم سینمایی فرشته ، محصول استان خراسان رضوی در شبکه نمایش سیما

فیلم سینمایی فرشته ، محصول استان خراسان رضوی در شبکه نمایش سیما

 

فیلم تلویزیونی " فرشته " به ‌کارگردانی حسن آخوندپور و تهیه کنندگی ابراهیم اصغرزاده محصول شبکه استانی صدا و سیمای خراسان رضوی دوشنبه 20 شهریور ماه ساعت 13 از شبکه نمایش سیما روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت اموراستان ها این فیلم به وضعیت اجتماعی خانواده‌‌ای متوسط که درگیر مسائل مالی و شرایط بد بازار در سال‌های اخیر بوده، می‌پردازد، خانواده‌ای که از لحاظ اقتصادی رو پا و رو به‌رشد بوده‌، ولی به‌ علت زندانی شدن سرپرست خانواده و فشار بی‌امان بی‌پولی، با موانعی روبه‌رو شده‌اند که هر لحظه فاصله و گسست بین اعضا بیشتر می‌شود و پدر خانواده را که در بند است، دورتراز خود می‌بینند، ولی فرشته دختر بزرگ خانواده سعی می‌کند با نگه داشتن چراغ امید در دلش و توکل به خدای خود، تدبیری بیندیشد که خانواده را از این بحران نجات دهد.

در فیلم «فرشته» از بازیگران بومی مشهد و استان استفاده شده است، بنابراین می‌توان به بازیگرانی چون الهه شه‌پرست، روشنک سه‌ قلعگی، ندا کوهی، سعید ولی‌زاده، احسان ابراهیمی، امیر محاسبتی و امیرحسین رفیعا اشاره کرد.

در این فیلم حسن آخوندپور، رئوف دشتی و علی حاتمی‌نژاد به عنوان نویسنده و داوود رحمانی مدیر فیلم‌برداری، محسن طیبی مدیر صدابرداری، سروش محمدزاده تدوینگر، علی نوری دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز و محبوبه سلطانی طراحی لباس را برعهده داشته‌اند.