سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

فیلم های آخر هفته شبکه شما مشخص شدند - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های آخر هفته شبکه شما مشخص شدند

فیلم های تلویزیونی «از جنوب شرقی» و «سفری برای صفر» تولید صدا و سیمای مراکز سیستان و بلوچستان و خوزستان 5شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی «از جنوب شرقی» به کارگردانی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی یاسر خیر تولید صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان 5شنبه 28 فروردین ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می رود.

در این فیلم بشیر که خدمت سربازی اش به پایان نرسیده برای کار در یک تولیدی نزد خالد دوست دوران خدمتش می رود؛ اما در آن جا متوجه می شود دوستش تولیدی ندارد و به کار فروش لباس های دست دوم خارجی مشغول است. بشیر بخشی از سرمایه اندک خود را در اختیار خالد می گذارد و نزد او، به امید زندگی بهتر و کمک به خانواده شروع به کار می کند.

در این فیلم بازیگرانی همچون امین گلستانه، پوریا رحیم سام، رایا نصیری، غلام پودینه و... به ایفای نقش می پردازند.

جمعه  29 فروردین ساعت 13:15 فیلم تلویزیونی «سفری برای صفر» از شبکه شما پخش خواهد شد.

صفر به تازگی به خدمت سربازی رفته است. رعنا دختر عموی او و نشان کرده‌اش برای ازدواج است. فرامرز پدر صفر با گودرز پدر رعنا بر سر زمین‌های پدری اختلاف دارد. فرامرز عقیده دارد که نباید زمین‌ها را به دهیاری سپرد؛ چرا که کوهیار مسئول دهیاری فردی خام و بی‌تجربه است.

امیر مولوی، محمود مقامی، متین صفرپور و روژین هدایتی در فیلم تلویزیونی «سفری به صفر» به کارگردانی حسن جوانبخت و تهیه‌کنندگی بهزاد کهزاد از تولیدات صدا و سیمای مرکز خوزستان بازی کرده‌اند.

alt

alt