جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فیلم های آخر هفته "شما" معرفی شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های آخر هفته "شما" معرفی شد

فیلم تلویزیونی «و کسی در راه است»و«کفشاتو در نیار» تولید صداوسیمای مراکز همدان و آذربایجان شرقی 5شنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

فیلم تلویزیونی «و کسی در راه است » به کارگردانی محسن خانجانی، پنجشنبه 6 شهریور ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش می شود. در این فیلم با بازی مجید مظفری، عزت الله مهر آوران و نیکی مظفری آمده است: نصرالله که خانواده اش در خارج از کشور زندگی می کنند به واسطه یکی از همشهریانش و دوست مرحوم پدرش متوجه می شود که پدرش وصیت ناتمامی دارد. برای اجابت وصیت پدر بعد از 35 سال به همراه دخترش که از سفر خارج آمده به زادگاهش باز می گردد و متوجه می شود که پدر به چهار نفر از دوستان همسفرش در حج سفارش کرده که 4 ماه از نماز های قضایش را بخوانند. سپس نصرت الله به دنبال این  چهار نفر می گردد و آن ها را پیدا می کند و بعد از عملی کردن وصیت پدر در راه بازگشت متوجه می شود که ...فیلم تلویزیونی «و کسی در راه است» به تهیه کنندگی رضا اکبری راد تولید مرکز همدان است .

 فیلم تلویزیونی « کفشاتو در نیار » به کارگردانی اصغر یوسفی نژاد، جمعه 7 شهریور ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی ژیلا ال رشاد، مهران نائل، محرم زینال زاده، فرحناز منافی ظاهر، ساناز نظری آمده است: آیدین و آیدا قرار است با یکدیگر ازدواج کنند. آیدین دانشجویی است که از نظر مالی وضعیت خوبی ندارد و همین مساله میان آنها مشکل ایجاد می کند، از طرفی فردی به نام فرهاد که ظاهرا فردی با وضعیت مالی مناسب است و قصد متارکه با همسرش را دارد به نوعی به آیدا نزدیک شده و علاقه خود را به او نشان می دهد، و آیدا در برزخ انتخاب قرار می گیرد. در این زمان برادر آیدا وارد ماجرا شده و در تحقیقی که انجام می دهد، در می یابد که فرهاد سهمی از شرکت که صاحب آن به نظر می رسید ندارد و ...فیلم تلویزیونی « کفشاتو در نیار» به تهیه کنندگی حمید سلیمانی نیا تولید مرکز اذربایجان شرقی می باشد.

alt

alt