جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

فیلم های آذربایجان شرقی و فارس مهمان خانه های شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های آذربایجان شرقی و فارس مهمان خانه های شما

فیلم تلویزیونی «تلالو» و «بیراهه» در صدا و سیمای مراکز آذربایجان شرقی و فارس تهیه و تولید شده است که 5شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود. 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها فیلم تلویزیونی «تلالو» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی آرش زینال خیری، از تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، 5 شنبه ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

در این فیلم زنی خلافکار به نام رویا با ترفندی زمینه آشنایی خود را با حامد، مهندس و بازرس صنایع فراهم می‌آورد تا از این طریق خود و اعضای باندی که او عضو آن است در مزایده‌ای برنده شوند که قرار است برگزار شود. حامد نمی‌پذیرد اما به تدریج....

شهرام ابراهیمی، هاله میرهادی، حسن اسدی و مینا جعفرزاده در این فیلم در ژانر خانوادگی و اجتماعی ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «بیراهه» به کارگردانی مهدی قاسمی و تهیه کنندگی سیروس حمیدی، از تولیدات صدا و سیمای مرکز فارس، جمعه 2 اسفند ماه ساعت 13 از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

داستان این فیلم در مورد حسن مستاجر خانه قدیمی است که نادر در آن به عنوان آشپز مشغول به کار شده است. خانه‌ای که به ناصری عتیقه فروش تعلق دارد که با دلالان و قاچاقچیان عتیقه ارتباط دارد و در پی تصاحب لاله‌های عتیقه خواهرش است. از طرفی حسن برای تامین بخشی از هزینه خرید یک خانه و رهایی از مستاجری به سراغ دوست پدرش در روستا می‌رود. دوست پدر حسن انگشتری چشم و چراغی به او می‌دهد که از سوی پدرش برای وی گذاشته شده اما نباید انگشتر را بفروشد و باید....

افسر اسدی، زهرا سعیدی، نسرین نکیسا، شهربانو موسوی، نادر شهسواری و مهدی فقیه در این فیلم در ژانر خانوادگی و اجتماعی ایفای نقش کرده‌اند.

alt

alt