سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

فیلم های تلویزیونی کرمان و قزوین مهمان آخر هفته "شما" - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های تلویزیونی کرمان و قزوین مهمان آخر هفته "شما"

فیلم های تلویزیونی « تلواسه » و « وقت خوب بودن » تولید صدا و سیمای مراکز کرمان و قزوین 5شنبه و جمعه این هفته از شبکه شما روی آنتن می رود. 

فیلم تلویزیونی « تلواسه » به کارگردانی علی امانی، پنجشنبه 22 اسفند ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود .

در این فیلم با بازی مسعود ابو سعیدی، مرتضی مطلق، فرزانه ابوالهادی، حمیده محمدی، علی کهن آمده است: وصیت نامه غلام حسین محمدی خوانده می شود و ارث او به اعضای خانواده تعلق گرفته و بخشی از آن نیز وقف می شود.پسرش رسول، از وصیت نامه و سخن پدر درباره دوری از انتقام، متعجب شده و از وقف کردن زمین  قدری ناراحت می شود.رسول سؤالاتی از مادر می پرسد و پاسخ قانع کننده ای دریافت نمی دارد و خود به تفحص دربارۀ علت عمل پدر می پردازد. فیلم تلویزیونی « تلواسه » تولید مرکز کرمان است.

فیلم تلویزیونی « وقت خوب بودن » به کارگردانی قاسم انصاری و تهیه کنندگی هادی افشار، جمعه 23 اسفند ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

alt

در خلاصه داستان فیلم که در آن بازیگرانی همچون حبیب دهقان‏نسب، مهدی صبانی و مریم کاویانی ایفای نقش کرده اند آمده است: محسن، که در حین خدمت سربازی مرتکب قتل هم خدمتی خود می‏شود به زندان افتاده و محکوم به قصاص می شود. پدر و مادر محسن از دامادشان امیر که به شغل وکالت مشغول است می‏خواهند تا محسن را از مجازات اعدام نجات دهد، امیر به سراغ پدر شهروز، سرباز مقتول می‏رود، اما پدرش به هیچ عنوان حاضر به رضایت نیست و قصاص را تنها عامل آرامش خود می‏داند، و ...

فیلم تلویزیونی « وقت خوب بودن » در مرکز قزوین تولید شده است.