سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

فیلم های عاشورایی در قاب شبکه شما قرار می گیرند - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های عاشورایی در قاب شبکه شما قرار می گیرند

فیلم های تلویزیونی «یک خواب کوچولو»، «مرد خاک» و «نمایش تمام شد» تولید صدا و سیمای مراکز گلستان، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان شرقی از شبکه شما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی «یک خواب کوچولو» به کارگردانی و تهیه کنندگی حسین عامری، چهارشنبه22 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم با بازی ارسطو خوش رزم، علی رضا پور محمد، لیلا جوان و سعید آهویی از این قرار است که: مسلم، جوان نوحه خوان به همراه همسرش مینا سوار بر یک موتور در جاده با وانتی تصادف می کند. راننده وانت علیرغم جراحت سخت مینا و درماندگی مسلم می گریزد و مینا فوت می کند. از این پس زندگی مسلم، رنگی از انتقام به خود می گیرد. مسلم جستجویی را برای یافتن ضارب آغاز می کند و در این مسیر با کسانی آشنا می شود که ...

فیلم تلویزیونی «مرد خاک» از تولیدات صدا و سیمای مرکز چهار محال و بختیاری، پنجشنبه 23 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می شود.    

در خلاصه داستان فیلم آمده: ماه محرم است و اهالی در پی تدارک برپایی تکیه در خانه حاج حبیب هستند اما حاج حبیب قصد ندارد به این سنت سالیان دورش بپردازد، چرا که پسر و عروسش در بمب گذاری کربلا شهید شده اند و نوه اش در بیمارستان بستری شده است و حاج حبیب برای تأمین هزینه درمان نوه اش خانه خود را فروخته است. از طرفی ایرج که روزگاری دلباخته دختر حاج حبیب بوده و از او جواب رد شنیده از حاج حبیب کینه به دل گرفته است و برای همین به یکی از پهلوانان هم دوره حاج حبیب که اینک معتاد و درمانده است پولی می دهد تا سندی از هویت واقعی حاج حبیب در اختیارش قرار دهد که  ...

حسین توشه، کاظم هژیز آزاد، حسین خانی بیک و زویا امامی از بازیگران اصلی فیلم تلویزیونی « مرد خاک » به کارگردانی شاهین باباپور و تهیه کنندگی مصطفی غلامی فرد و محمد رضا شریفی می باشند.

همچنین فیلم تلویزیونی « نمایش تمام شد » به کارگردانی افشین علیزاده و تهیه کنندگی فرزاد یحیوی، جمعه 24 آبان ماه ساعت 13:30از شبکه شما پخش می شود.

داستان فیلم با نقش آفرینی کیوان محمود نژاد، هادی افتخار زاده، وحیده صحرا نورد، بیتا آزادی و وحید منافی از این قرار است که: احمد دانش آموخته‏ تئاتر و تولد یافته در خانواده‏ای تعزیه‏ گردان، در حال حاضر برای تامین هزینه‏ درمان برادر جانبازش محمود که در گذشته شبیه خوان حضرت ابوالفضل (ع) بوده، مسافرکشی می‏ کند. روزی او از سوی سحر محرابی برای ایفای شبیه حضرت ابوالفضل (ع) در تعزیه‏ ای با شیوه‏ ی نوین به دانشکده دعوت می‏ شود. تمرین آغاز می‏ شود اما احمد به یکباره تمرین را در میانه آن ترک می‏ کند و سحر علی‏رغم میل باطنی کسی دیگر را جایگزین احمد می‏ کند. استاد مرتضایی که از مدرسان دانشکده است اعتقاد دارد که دلیل ناراحتی احمد، وضعیت برادرش است و او به رغم خود از جایی ضربه خورده که برای دیگران راحت است. برای همین از احمد می ‏خواهد به نمایشی که دو روز بیشتر به اجرای آن نمانده، باز گردد. احمد نمی‏ پذیرد اما در ادامه ...

 فیلم تلویزیونی «نمایش تمام شد» از تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در ژانر معناگرا و اجتماعی ساخته شده است.

alt

alt