سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

فیلم های مراکز اصفهان و خوزستان مهمان آخر هفته "شما" - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های مراکز اصفهان و خوزستان مهمان آخر هفته "شما"


فیلم های تلویزیونی سایه یک شک و روزهای شیرین تولید صدا و سیمای مراکز اصفهان و خوزستان پنج شنبه 23  و جمعه 24 آذر ماه از شبکه شما پخش می شود.

فیلم تلویزیونی سایه یک شک به کارگردانی مهدی شهسواری و تهیه کنندگی اصغر صادقی در صدا و سیمای مرکز اصفهان تهیه و تولید شده است که پنج شنبه ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می رود. 

در این فیلم که با رویکرد اجتماعی تولید شده است بازیگرانی همچون مهدی امینی خواه، بهناز نادری، فاطمه طاهری، بهزاد رحیم خانی و... به ایفای نقش پرداخته اند.

در این فیلم ماجرا از جایی آغاز می شود که هنگام فیلمبرداری که سعید، کارگردان و نگار همسر سعید، بازیگر آن است، پریا دختر سعید و نگار ناپدید می شود. نگار بر اثر این حادثه دچار شوک شده و به بیمارستان منتقل می شود. با ورود حمید پسرعمومی نگار، برای عیادت از او، داستان وارد مرحله جدید می شود و می فهمیم حمید از او که خواستگار قبلی نگار بوده کینه دارد و ... 

همچنین فیلم تلویزیونی روزهای شیرین تولید صدا و سیمای مرکز خوزستان به کارگردانی سعید نیاکان و تهیه کنندگی پروین بهار میری با رویکرد اجتماعی ساخته شده که روز جمعه ساعت 13 از شبکه شما پخش می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شیرین و فرهاد هر دو پزشک و در آستانه طلاق هستند و لجبازیشان با هم باعث رنج فرزندشان آرین شده است. آقاجان عمومی شیرین از تهران به اهواز نزد آن ها آمده است؛ آقاجان که پدرخوانده شیرین نیز است پدر و مادرش را در حادثه ای از دست داده است. شیرین و فرهاد تصمیم می گیرند در حضور آقاجان که با ازدواج آنها نیز مخالف بوده است اختلافاتشان را به نوعی مخفی کرده و رفتار محترمانه ای با یکدیگر داشته باشند. آقاجان اعلام می کند که دچار تومور مغزی است و در آزمایشی ظاهرا صحت این امر تایید و معلوم می شود که او بیشتر از دو ماه فرصت زندگی ندارد فرهاد و شیرین تصمیم می گیرند تا از این پس فضای مفرح و توام با صمیمیت برای آقاجان ایجاد کنند و این مسئله به نزدیکی آنها به یکدیگر و انصرافشان از طلاق می انجامد اما در ادامه مشخص می شود....

گفتنی است در این فیلم بازیگرانی همچون منوچهر آذر، رامسین کبریتی، بهار ارجمند، سید رضا نیاکان، سعیده عرب و... به ایفای نقش پرداخته اند.

alt

alt