سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

فیلم های مراکز مهاباد و چهارمحال مهمان آخرهفته "شما" - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های مراکز مهاباد و چهارمحال مهمان آخرهفته "شما"

تله فیلم های «نان و سنگ» و «تست» پنج شنبه و جمعه به ترتیب تولید صدا و سیمای مراکز مهاباد و چهارمحال و بختیاری از شبکه شما روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، «نان و سنگ» به کارگردانی محمد آهنگری و تهیه کنندگی حمیدرضا سیفی در سیمای مرکز مهاباد تهیه و تولید شده است. 

داستان ماجرای احیای یک معدن است که علی رغم موانع و مشکلاتی که برای شخصیت های اصلی داستان پیش می آید با همت، پشتکار و حمایت دسته جمعی از کار و سرمایه داخلی معدن احیا و شروع به تولید می کند.

امین ایمانی، رضا اکبری، شب بو سلیمانی، فریبا صادقیان، اسماعیل پاشایی، ادریس دلارامی، فریدون حاجی پور، سعید چابک، محمد علی شاهین، ابراهیم کاسب، امیر زبردست، فاطمه روشنی، فرانک پناهی، بهروز چاوشی زاده، ساره رجبی، کریم بدلی آذر و ... از جمله بازیگران این تله فیلم هستند.

گفتنی است تله فیلم "نان و سنگ" پنج شنبه ساعت 23 از شبکه شما روی آنتن می رود.

تله فيلم "تست" از توليدات شبكه استاني سيماي جهان بين به کارگردانی حسن جوانبخت و تهیه کنندگی فرشاد صالحی جمعه ساعت 13 از شبکه شما پخش می شود.

اين تله فيلم با محوريت تب فوتبال در جامعه امروز، داستان يعقوب و پسر نوجوانش كريم را روايت مي كند كه بر اثر مسائل حاشيه اي فوتبال روابط شان به چالش كشيده مي شود.

محمد باقر صفانور، جلال نجفي، سارا اسماعيلي، جواد قاسمي پور از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند.

alt

alt