جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

فیلم های مراکز کرمان و چهارمحال و بختیاری از "شما "پخش می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های مراکز کرمان و چهارمحال و بختیاری از "شما "پخش می شود


به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، تله فيلم 90 دقيقه اي تش به تهيه كنندگي و نويسندگي فرشاد صالحي و كارگرداني داريوش ربيعي در استان چهارمحال و بختياري تهیه و تولید شده و 5 شنبه ساعت 23 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان اين تله فيلم روايت زندگي انسان هايي است كه در برابر موقعيت هاي پيش آمده و حوادث پيش بيني نشده، فرصت بروز عكس العمل هاي متفاوتي را پيدا مي كنند. "جهانگير" شخصيت اصلي داستان كه فردي حدوداً 50 ساله است در برابر اتفاقي ناخواسته در محيط خانوادگي اش با چالشي دروني و اجتماعي روبرو مي شود و ... .

احمدرضا رافعي، جواد هياريان، ژاكلين اعتصامي، كريم خودسياني، حسين اصغريان، زهرا اسماعيلي، شيرين صمدي، آزاده اسماعيل خاني، سليمه رنگ زن بازیگران اصلی این تله فیلم را تشکیل می دهند. همچنین مدير تصويربرداري: محمد قلي پور/ صدابردار: فرهاد امامي/ تدوين: حسين غضنفري/ طراح صحنه: مهدي حسام ذاكري از دیگر عوامل این تله فیلم هستند. 

همچنین فیلم تلویزیونی معمای ارتا از تولیدات مرکز کرمان است که به نویسندگی و کارگردانی حسن کاربخش و تهیه‌کنندگی علیرضا ذوالفقاری تهیه شده است و جمعه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم روایتگر فعالیت پروفسور ماهان و همکاران کاوشگرش در منطقه جیرفت است. همزمان با کاوش گروه، جسدی که یک شی تاریخی همراه دارد در نزدیکی منطقه محل کاوش یافت می‌شود. شی تاریخی برای شناسایی به پروفسور ماهان تحویل داده می‌شود. از سوی دیگر داماد پروفسور که با یک گروه قاچاقچی عتیقه در ارتباط است تلاش می‌کند شی تاریخی را به دست آورده و به خارج از کشور منتقل کند ...

در فیلم تلویزیونی "معمای ارتا" منوچهر آذر، نادر فلاح، سولماز غنی، علی‌محمد رادمنش، حسن اسدی، رضا آشتیانی و ... در آن نقش‌آفرینی کردند. عوامل این فیلم عبارتند از صدابردار: سعید شیخ‌بهایی، تصویربردار: علیرضا نجیب‌زاده، طراح گریم: اکبر صالحی و تدوین: سیدهادی مهدوی.

alt

alt