سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

فیلم های همدان و مرکزی میزبان آخر هفته شما - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های همدان و مرکزی میزبان آخر هفته شما

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما فیلم های تلویزیونی «ملاقات غیرممکن» و «شب غزل» تولید صدا و سیمای مراکز استان مرکزی و همدان پنج شنبه و جمعه از شبکه شما پخش می شود.

تله فیلم "ملاقات غیرممکن" به کارگردانی حسن لفافیان روایت زندگی مهندس جوانی است که در صدد دستیابی به یک فرمول شیمیایی است که در شب عروسی‌اش مورد سوء قصد افراد ناشناسی قرار گرفته و کشته می‌شود و در این میان همسرش در پی کشف راز قتل اوست.

سودابه بیضایی، شهروز ابراهیمی، فخرالدین صدیق شریف؛ مهدی صباحی، اکبر قدمی، فریبا طالبی، فریما ارباب، محمدرضا علی‌مردانی، مجید رحمتی و ... بازیگران "ملاقات غیرممکن" هستند که ساعت 23 پنجشنبه 28 آذر ماه از شبکه شما پخش می شود.

«شب غزل» به کارگرداني سعيد پورشعباني و تهيه کنندگي رضا اکبري راد كه در صدا و سيماي مرکز همدان توليد و ساخته شده است، جمعه پخش مي‌شود. اين فيلم با موضوعي اجتماعي و طنز، جمعه 28 آذر ساعت 13:30 از شبکه شما روي آنتن مي ‏رود.

alt

«شب غزل» روايت داستان زندگي دختري در يکي از روستاهاي اطراف همدان به نام غزل است. غزل تنها دختر مشهدي گلاب و شيريني خورده جواني به نام مراد است. نامزد غزل ناخواسته مرتکب اشتباهي شده و به علت همکاري با نصرت در قاچاق، مدت چهار سال را در زندان گذرانده، مراد در آستانه آزاد شدن است که جرم ديگري برايش ثابت مي‏شود و در حالي که غزل چشم انتظار آمدن مراد است، دادگاه هفت سال ديگر به حبس او اضافه مي‏ کند. به همين دليل خانواده غزل حلقه را پس فرستاده و از او مي‏ خواهند تا...

بيشتر لوکيشن‏ هاي اين فيلم در روستاهاي همدان بوده و حوريه ميرمحمدي، آرش عباسي، اصغر هندي، محسن تيما، مليحه جاويد عهد، ناهيد دولت‏پور، ندا هاديان و سعيد باغباني بازيگراني هستند که در آن ايفاي نقش کرده ‏اند.