سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

فیلم های پایان هفته شما مشخص شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

فیلم های پایان هفته شما مشخص شد

 فیلم های تلویزیونی «سفر بر مدار مهتاب» و «و کسي در راه است» تولید صدا و سیمای مراکز مازندران و همدان پنجشنبه و جمعه از شبکه شما روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، فیلم تلویزیونی «سفر بر مدار مهتاب» به کارگردانی سید محسن یوسفی و تهیه‌کنندگی مهدی وحیدی در سیمای مرکز مازندران آماده تولید شده و پنجشنبه ساعت 23 از شبکه شما پخش می شود.

«سفر بر مدار مهتاب» داستان دو کشتی‌گیر جوان را روایت می‌کند که برای قهرمانی در سطح منطقه خود، کشتی می‌گیرند. یکی از جوانان برای رسیدن به قهرمانی به راهکارهای ناجوانمردانه و غیر ورزشی روی می‌آورد و دیگری با تمرین و ممارست خود را برای این حضور در این رقابت آماده می‌کند.

در این فیلم جعفر دهقان، رامبد شکرابی، عبدالرضا زهره کرمانی، حسن اسدی، زهرا سعیدی، حسن سعیدی، مریم پاکزاد، هوشنگ رضایی، عسگری رئیسی و... به ایفای نقش پرداختند.

فيلم تلويزيوني «و کسي در راه است» به کارگرداني «محسن خان جهاني» جمعه 8 آذر ساعت :1513 از شبکه شما پخش مي شود.

داستان اين فيلم تلويزيوني بدين ترتيب است: نصرت الله پيردوست پس از 30 سال ترک وطن به ايران بازمي گردد. او قصد دارد خانه پدري اش را که در همدان واقع شده بفروشد و دوباره به خارج بازگردد. و.....فيلم تلويزيوني «و کسي در راه است» به تهيه کنندگي «رضا اکبري راد» در صدا و سيماي مرکز همدان توليد شده است.

alt

alt