جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

قدردانی احمد خاتمی از دکور یک برنامه تلویزیونی - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی احمد خاتمی از دکور یک برنامه تلویزیونی

آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران با قدردانی از عوامل ویژه برنامه افطار خراسان رضوی گفت: در برنامه سفره های همدلی دیدم دست اندرکاران برنامه سعی کردند جاذبه مردمی برنامه افزون شود. نقطه مثبت این برنامه را مردمی بودنش می دانم و امیدوارم که بینندگان هم از این برنامه استفاده کرده باشند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری پس از حضور در برنامه سفره های همدلی در جمع خبرنگاران توضیح داد: تلویزیون هر چه بتواند با برنامه ریزی هایش به متن زندگی های مردم بیاید این کار سبب توفیق است. سیمای جمهوی اسلامی به همین اندازه سبب می شود از جاذبه شبکه های دشمن کاسته بشود.

خاتمی با اظهار نظر درباره دکور برنامه که در فضایی نزدیک به 300 مترمربع احداث شده گفت: دکور عظیم برنامه برایم ایجاد سوال کرد. از عزیزان پرسیدم که این دکور چند روزه احداث شده است و آنها جواب دادند پنج روزه. من معتقدم دست کم یک ماه وقت لازم بوده تا این دکور فراهم شود. آنچه مایه تقدیر است آوردن فضای مسجد به محیط خانه هاست. ما اگر بخواهیم فرهنگ معنویت را به زندگی ها بیاوریم این دکور یکی از جلوه هایش است. وی در توصیه به برنامه سازان تلویزیون تاکید کرد: همه کارها را برای خدا انجام دهید تا برایتان ذخیره ابدی شود. احسنت و آفرین گفتن این و آن تمام می شود و آن چیزی که باقی می ماند توجه الهی است.

alt