سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۴۰۰

قدردانی از صداو سیمای مرکز فارس در پوشش رسانه ای مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی از صداو سیمای مرکز فارس در پوشش رسانه ای مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی

قدردانی از صداو سیمای مرکز فارس در پوشش رسانه ای مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی

 

اداره کل ورزش و جوانان و رئیس هیت کشتی استان فارس از پوشش رسانه ای  صدا و سیما در برگزاری مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی قدردانی کردند.

مدیر کل اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با قدردانی  از صدا و سیمای مرکز فارس گفت : این سازمان نقش بسیار تعیین کننده ای در مطرح کردن فارس، شیراز و برگزاری این مسابقات با پوشش رسانه ای  خوب و حرفه ای داشته است .

حیدر علی کامیاب بیان کرد : صدا و سیمای مرکز فارس در انعکاس رویداد  کشتی فرنگی جهانی به کل دنیا بسیار خوب عمل کرد و نشان داد که در این زمینه حرفه ای است.

وی ازسید تقی سهرابی مدیر کل صداو سیمای مرکز فارس و عواملی که در برگزاری رویداد مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی با کیفیت بالا و بصورت حرفه ای  عمل کردند  تقدیر و تشکر کرد.

همچنین زین العابدین عرب  رئیس هیت کشتی استان فارس پوشش رسانه ای صدا و سیما در پخش مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی را در حد ایده آل توصیف کرد و افزود: کیفیت نماها و تصاویر به حدی بالا بود که  دوستانی از کشورهای مختلف دنیا در تماس تلفنی  با تعجب سوال می کردند این مسابقات در کجا برگزار شده و وقتی پاسخ می دادیم در شیراز و در دروازه کازرون ، آنها از این سطح کیفی بالای پوشش تصویری، خبری و رسانه ای آن  شگفت شده می شدند.

 عبدالرضا رستگار پیشکسوت کشتی فرنگی جهان هم از صداو سیمای مرکز فارس ،خبرگزاری  صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران جوان که گزارش مسابقات را قبل از مسابقه و در حین برگزاری  مسابقه انعکاس دادند تقدیر و تشکر کرد .

این مسابقات 30 و 31 اردیبهشت ماه در مجموعه ورزشی شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار شد.