جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

قدردانی آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز از رسانه استانی فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز از رسانه استانی فارس

قدردانی آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز از رسانه استانی فارس

 

آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز با حضور در برنامه چلچراغ از تلاش های صدا و سیمای فارس در پوشش و انعکاس گسترده برنامه های ایام محرم و صفر تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس ، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز گفت: صدا و سیمای فارس در ایام محرم و صفر علاوه بر تولید و پخش ویژه برنامه های متعدد در سوگ سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام مراسم عزاداری و حضور باشکوه مردم فارس و شیراز را با شکوه تمام به تصویر کشید.

وی تلاش رسانه ملی در استان در روز اربعین حسینی را تحسین برانگیز دانست و تصریح کرد:  صدا وسیمای فارس با اعزام گروه های متعدد در مسیرهای راهپیمایی مردم شریف شیراز، عزاداری این اجتماع عظیم را پوشش داد و حضور گسترده مردم شهرستان های استان را در مراسم اربعین حسینی انعکاس داد.

آیت الله دژکام تاکید کرد: صدا و سیمای استانی علاه بر پوشش برنامه های مناسبتی، در راستای حل مشکلات شهروندان برنامه هایی را تولید و با دعوت از مسئولین استانی به مشکلات مردم رسیدگی می کند.

وی عملکرد رسانه ملی را ستود و برای مجموعه دست اندرکاران خدوم آن در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب آرزوی توفیق کرد.