سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

قدردانی حضوری استاندار از مدیر کل مرکز خراسان رضوی - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی حضوری استاندار از مدیر کل مرکز خراسان رضوی

نظریه پرداز تحول و انقلاب نرم در دنیا امام خمینی (ره) بود.

این مطلب را علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در نشست شورای مدیران صدا و سیمای خراسان رضوی و  در آستانه  سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بیان داشت و افزود: خاستگاه فرهنگی انقلاب اسلامی ایران منابع غنی دینی و حرکت این انقلاب مبتنی بر عناصر فرهنگی است که تمام قدرت های زر، زور و تزویر را به وحشت انداخته است.

وی تقویت روحیه خود باوری را در ارتباط مستقیم با پیشرفت ها و دستاوردهای رسانه ای عنوان کرد و گفت: ما فرزندان امامی هستیم که شعارش ما می توانیم بود و به یاری پروردگار توانسته ایم به جایگاهی دست یابیم که غرب با تمام توانمندی تجهیزاتی خود، در برابر ما ، مستأصل و متوسل به تخریب و سیاه نمایی شده است.

استاندار خراسان رضوی با تقدیر از زحمات عوامل افتخار آفرین صدا و سیمای خراسان رضوی در جشنواره تولیدات مراکز استان ها، بهره مندی از آموزه های دینی در خلق آثار رادیویی و تلویزیونی را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: صدا و سیما از مناسبت های مذهبی در ترویج اندیشه های دینی در بین عموم مردم به ویژه جوانان تشنه معنویت و ارزش های اخلاقی نهایت بهره را ببرد.

alt

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در این نشست فرایند تولید برنامه ها را با توجه به چهار محور اساسی دین، اخلاق، امید و آگاهی دانست و گفت: بهره گیری ازتوانمندی هنرمندان خارج از مرکز همواره دردستور کار بوده، به طوری که تاکنون 35 درصد  از تولیدات مرکز برون سپاری شده است.

حجت الاسلام و المسلمین نهاوندی با اشاره به اینکه 94 درصد از جغرافیای استان تحت پوشش دیجیتال قرار گرفته  است، ابراز امیدواری کرد تا انتهای سال این میزان به 97 درصد افزایش یابد.

وی تولید 13 تله فیلم، 120 ساعت مستند فاخر، 14 ساعت انیمیشن (پویانمایی) و حدود 150 گزارش خبری – تولیدی و ارسال به تهران را از جمله تلاش همکاران مرکز خراسان رضوی عنوان و تأکید کرد: موفقیت همکاران در جشنواره های مختلف نباید موجب ایستایی فعالیت ها  شود، بلکه با توجه به خواست مخاطب باید به سمت بهبود کمی و کیفی تولیدات و شکوفایی در محتوای آثار حرکت کرد.

در این نشست استاندار خراسان رضوی از مدیر کل مرکز و از زحمات ایشان و کسب موفقیت های اخیر و همچنین از جمعی از جانبازان مرکز در سالروز میلاد حضرت ابوالفضل (ع) «روز جانباز» با اهداء لوح و هدایا قدردانی  کرد.