سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

قدردانی فرمانده سپاه فجر فارس از رسانه استانی - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی فرمانده سپاه فجر فارس از رسانه استانی

قدردانی فرمانده سپاه فجر فارس از رسانه استانی

 

فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به سیگنال رسانی به نقاط دورافتاده کشور گفت: صدا و سیما شور و نشاط را در مناطق محروم استان فارس احیا کرده که این‌ها همه حاصل برنامه‌ریزی هدفمند و نظارت مدیران این سازمان است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای فارس ، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای این استان با اشاره به عنوان برتر صدا و سیمای استان فارس گفت: این توفیق نتیجه تفکر بسیجی و کار جهادی مجموعه صدا و سیمای استان فارس است.

وی با بیان اینکه صدا و سیما نفوذ معنوی خود را در افکارعمومی خارج از کشور نیز نشان داده است، گفت: برآوردها نشان می‌دهد صدا و سیمای فارس رضایت عوام و خواص را در استان کسب کرده و سلایق مختلف به اقتضای نیازشان از تولیدات رسانه ملی استفاده می‌کنند.

غیاثی با اشاره به اهمیت موضوع سیگنال‌رسانی به نقاط دورافتاده، گفت: صدا و سیما با محدودیت‌ها و تحریم‌های مربوط به تجهیزات فنی مواجه است اما در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیار خوبی در زمینه سیگنال‌رسانی مشاهده کرده‌ایم و شاهد بوده‌ایم صدا و سیما شور و نشاط را در مناطق محروم استان فارس احیا کرده که این‌ها همه حاصل برنامه‌ریزی هدفمند و نظارت مدیران این سازمان است.

تعامل نهادهای انقلابی موجب نگرانی دشمنان شده است

وی با بیان اینکه تعامل و همکاری صدا و سیمای فارس و سپاه و بسیج استان در سطح بسیار خوبی است، گفت: این دو نهاد انقلابی در برنامه‌های مختلف حامی یکدیگرند و این ارتباط معناداروعملکرد خوب نهادهای انقلابی موجب نگرانی شدید دشمنان انقلاب اسلامی‌شده است.

فرمانده سپاه فجر با تصریح اینکه آثار مثبت تلاش‌های صدا و سیما را در برگزاری باشکوه مراسم اربعین حسینی در شیراز و استان فارس شاهد بوده‌ایم، گفت: تبیین زوایای مختلف مسائل استان فارس برای مردم، بصیرت‌افزایی و تولید برنامه‌ها در شان مردم مومن و انقلابی فارس ذیل عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) مورد توجه مدیران رسانه ملی در استان فارس قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام محمد حاجی‌زاده، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر نیز در این دیدار با بیان اینکه صدا و سیما نقش موثری در مقابله با توطئه‌های فرهنگی ایفا می‌کند، گفت: ترویج روحیه انقلابی در جامعه و تولید برنامه‌های فاخر با توجه به نیازهای مخاطبان نوجوان و جوان همواره باید در دستورکار برنامه‌سازان رسانه ملی قرار داشته باشد.