سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

قدردانی فرمانده و مسئولان سپاه انصارالمهدی(عج) از شبکه اشراق - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی فرمانده و مسئولان سپاه انصارالمهدی(عج) از شبکه اشراق

قدردانی فرمانده و مسئولان سپاه انصارالمهدی(عج) از شبکه اشراق

 

فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان  با حضور در صداوسیما ضمن دیدار با مدیرکل مرکز از همکاری ها و تلاشهای ارزنده رسانه استانی تشکر و قدردانی کردند .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مدیرکل صداوسیما در این دیدار با ضمن تبریک  حلول سال نو، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بازوی توانمند ولایت و مردم در حفظ آرمانهای انقلاب و امنیت و اقتدار کشور مان دانست.

آقای لطیفی تعامل و مودت بین نهادهای انقلابی را عامل محوری پیشرفت امور بیان کرد و افزود: با اتکاء به یاری خداوند متعال و اتحاد و همدلی شاهد تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه جهش تولید، اقتصاد مقاومتی، اشتغال مولد، موضوعات فرهنگی و عقیدتی  و اقتدار روز افزون کشور در حوزه های مختلف خواهیم بود.

رئیس رسانه استانی با تقدیر از تلاش جهادی بسیج و سپاه در عرصه های مردم یاری افزود: همانطور که حضرت امام فرمودند بسیج شجره طیبه ای است که برکات آن بی شمار است و در هفته های اخیر هم شاهد تلاش بی بدیل بسیج و سپاه پاسداران در مبارزه ملی با ویروس کرونا بودیم که این تلاش شبانه روزی تحسین عموم مردم را در پی داشته است.

فرمانده سپاه استان هم ضمن تبریک حلول سال1399 از تلاش رسانه استانی در تولید برنامه های حوزه دفاع مقدس و همچنین ترویج فرهنگ ایثار در جامعه تقدیرکرد و افزود: انعکاس برنامه های فرهنگی بویژه تولیدات مرتبط با مدافعان سلامت عمومی از هر قشر و صنف به خصوص در ایام نوروز، تأثیر بسزائی در تقویت بنیان های اعتقادی و اتحاد جامعه دارد .

سردار کرمی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم ماندن شهروندان در خانه افزود:بنده تمام برنامه های نوروزی شبکه اشراق را دیدم و انصافا برنامه هایی شاد، پرمغز و مناسب این ایام از شبکه اشراق پخش شد که جای تقدیر فراوان دارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت حمایت از رسانه ملی در جبهه تقابل با جنگ رسانه ای دشمنان علیه آرمانهای انقلاب اسلامی بر تداوم همکاری با رسانه استانی در سال جدید تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین بیگدلی با اشاره نام گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری ، بر اهمیت همکاری و تعامل همه دستگاهها به خصوص نهادهای فرهنگی برای تحقق عنوان سال گفت : در این راستا رسانه ملی نقش بسیار مهم را می تواند ایفا نماید .

در پایان این دیدار از مدیرکل صداوسیما و تعدادی از همکاران مرکز که در تولید برنامه های مرتبط با فرهنگ ایثار و مقاومت در سال گذشته نقش داشته اند  با اعطاء لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.