سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

قدردانی معاون رسانه ملی از نیم قرن فعالیت دینی و اعتقادی نماینده ولی فقیه در استان سمنان - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی معاون رسانه ملی از نیم قرن فعالیت دینی و اعتقادی نماینده ولی فقیه در استان سمنان

قدردانی معاون رسانه ملی از نیم قرن فعالیت دینی و اعتقادی نماینده ولی فقیه در استان سمنان


معاون رسانه ملی از نیم قرن فعالیت دینی و اعتقادی نماینده ولی فقیه در استان سمنان و 25 سال همراهی رسانه ای وی با صدا وسیمای مرکز سمنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانها صدا و سیما ، در شورای مدیران صدا و سیمای مرکز سمنان که امروز با حضور معاون امور استان های رسانه ملی و استاندار سمنان برگزار شد ، دکتر علی دارابی به نمایندگی از مدیران و کارکنان صدا و سیمای مرکز سمنان به پاس یک عمر همراهی آیت الله سید محمد شاهچراغی با رسانه و بیان احکام و معارف دینی با اهدای لوح سپاس از وی قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در شورای مدیران صداوسیمای مرکز سمنان با تبریک 24 ساعته شدن سیمای استانی و تشکر از تلاش های مسئولان و کارکنان صداوسیمای مرکز سمنان گفت : استان سمنان از افتخار پذیرایی از زائران حرم رضوی برخوردار است و این مزیت در کنار آستان شریف امامزادگان، از محاسن بی بدیل این استان است.

آیت الله شاهچراغی به فرهنگ دینی و باورهای ولایی و مذهبی عمیق مردم استان سمنان اشاره کرد و گفت : کارکنان خدوم صداوسیمای استان نیز از جمع همین مردمان فهیم و با روحیه خودباوری و تلاش به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت می کنند.

معاون امور استان های رسانه ملی نیز در این نشست با قدرشناسی از توجهات پدرانه نماینده ولی فقیه در استان و مدیریت مدبرانه استاندار سمنان گفت : مسئولان ارشد این استان از پشتوانه مستحکم صداوسیما در پیشبرد برنامه ها و خدمت مطلوب به مردم برخوردارند .
دکتر علی دارابی با اشاره به اینکه استکبار جهانی انتقام از جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین المللی و جهانی را معطوف به نبرد رسانه ای کرده است، نقش موثر و مهم رسانه ملی در این میدان جنگ نرم را خاطرنشان کرد و از مدیران و کارکنان صداوسیمای مرکز سمنان خواست تا از فرصت 24 ساعته شدن شبکه استانی برای بی اثر کردن این تهدیدات بهره گیرند.

استاندار سمنان هم در جمع مدیران صداوسیمای مرکز سمنان تلاش های رسانه ملی بعنوان دانشگاهی عمومی را شایسته قدردانی دانست و تعامل دوسویه با مسئولان دولتی برای انعکاس نظرات و مشکلات مردم و همچنین انتشار خدمات دولت را خواستار شد.
محمدرضا خباز نقش رسانه بعنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان را در رسیدگی به امور کشور اساسی برشمرد و تقویت این روابط را زمینه ساز توسعه فضای همدلی در جامعه دانست.

مدیر کل صداوسیمای مرکز سمنان نیز در گزارشی از فرآیند ارتقاء شبکه استانی به رسانه بومی 24 ساعته، تلاش ابتکاری در بخش فنی و تولیدات فاخر را از شاخصه های کارکنان و مدیران این مرکز معرفی کرد.

محمدمنتظرحجت با اشاره به میزبانی سمنان در همایش رشد و تعالی معاونین و مدیران سیمای استانها از انتخاب آثار فاخر دارای قابلیت بازپخش این مرکز در بخش های، صدا، سیما، خبر و موسیقی خبر داد.