جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

قدردانی نماینده، ولی فقیه مازندران از رسانه ملی و استانی برای پوشش برنامه‌های محرم - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی نماینده، ولی فقیه مازندران از رسانه ملی و استانی برای پوشش برنامه‌های محرم

قدردانی نماینده، ولی فقیه مازندران از رسانه ملی و استانی برای پوشش برنامه‌های محرم

 

نماینده، ولی فقیه در مازندران در پیامی از رسانه ملی و استانی در پوشش ویژه برنامه‌های محرم قدردانی کرد.

آیت الله طبرسی نماینده، ولی فقیه در مازندران در این پیام با اشاره به اینکه اقدام رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز مازندران در انعکاس عزاداری شهرستان‌های مختلف استان کاری قابل ستایش بود از مدیر کل صدا و سیما وعوامل پوشش ویژه برنامه‌های محرم در بخش‌های صدا، سیما و خبر تشکر کرد.

نماینده، ولی فقیه ارائه تصویر واقعی از حماسه عاشورا، حضور گسترده مردم ولایت مدار استان درعزاداری‌های سید و سالار شهیدان و انعکاس آن در برنامه‌های زنده و کارشناسی، پوشش مناسب عزاداری‌ها حتی در برخی روستا‌های دورافتاده و پرهیز از آمیخته شدن عزای سیدالشهداء با مسائل خرافی را از مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه‌های محرم در صدا و سیمای مرکز مازندران اعلام کرد.

آیت الله طبرسی با بیان اینکه مازندران به عنوان دیارعلویان پایتخت شور و شعور حسینی است و عشق و ارادت به ائمه به ویژه امام حسین (ع) در این استان موج می‌زند، افزود: بیان حقایق عاشورا به زبان هنر و استفاده از ظرفیت‌های بزرگترین رسانه کشور برای اطلاع رسانی و تبیین آموزه‌های قیام امام حسین (ع) نشانه برنامه ریزی‌های هدفمند صدا وسیما است.

در بخشی از این پیام آمده است انعکاس آیین عزاداری برخی شهر‌های استان از شبکه‌های ملی، نشان دهنده افزایش توان فنی صدا و سیمای مازندران و شایسته قدردانی است.