سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۴۰۰

قدردانی نمایندگان دولت و مردم از صدا و سیمای مرکز زنجان - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی نمایندگان دولت و مردم از صدا و سیمای مرکز زنجان

قدردانی نمایندگان دولت و مردم از صدا و سیمای مرکز زنجان

 

استاندار زنجان و نماینده مردم شاهنشان در استان زنجان در دیدار با مدیرکل مرکز زنجان از انعکاس برنامه های هفته دولت و انعکاس مطالبات مردم استان در این شبکه استانی قدردانی کردند.
به گزارش روابط عمومي رسانه ملي،آقاي درويش اميري استاندار زنجان در ديدار با مديركل اين مركز گفت: تهاجم غرب در عرصه فرهنگي خطرناك و روز افزون بوده و نقش رسانه ملي در جبهه مقدم اين تقابل بسيار حساس است چون مصونيت بخشي به فرهنگ اسلامي و ايراني از طريق رسانه فراگير ملي ميسر است.
استاندار زنجان وجود آرامش و ثبات در جامعه را مقدمه سرمايه گذاري و توسعه دانست وافزود: برنامه هاي دولت به منظور توسعه زنجان و تبديل شدن اين استان به مركز آي تي و برق كشور است كه تحقق اين امر مستلزم هماهنگي و همكاري با رسانه استاني بوده و در اين جهت نقش صداوسيما در انعكاس بهره مندي هاي طبيعي و انساني اين استان انكارناپذير است .
مديركل مركز نيز در اين ديدار گفت: مزيت تنوع فرهنگي استان ، ولايتمداري و خلوص مردم استان فرصت هاي بي بديلي را براي پيشرفت فراهم كرده است . وي با اشاره به اقبال و استقبال مردم نسبت به رسانه استاني ، قرار گرفتن استان زنجان در رديف سه استان آخر كشور در ميزان استفاده از گيرنده هاي ماهواره را مويد اين ادعا دانست .
وي با تشريح عملكرد رسانه استاني در هفته دولت از آمادگي شبكه اشراق  براي اطلاع رساني از خدمات دولت در استان خبر داد.
 مديركل مركز زنجان همچنين در ديدار نماينده مردم ماهنشان، و ايجرود در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به رشد كمي برنامه هاي صدا و سيماي مركز زنجان در سالهاي اخير گفت: ميزان پخش برنامه هاي شبكه اشراق به 20 و شبكه استاني راديو به 24 ساعت رسيده و اين حجم گسترده توليد و پخش برنامه هاي راديوئي و تلويزيوني و تلاش در جبهه فرهنگي نياز به حمايت و پشتيباني جدي دارد.
  نماينده مردم ماهنشان، و ايجرود در مجلس شوراي اسلامي هم با اشاره به نقش حساس صداوسيما در جامعه گفت:امام راحل(ره) از رسانه ملي به عنوان دانشگاه عمومي ياد كردند كه نشان دهنده اهميت اين نهاد مهم فرهنگي در عرصه هاي مختلف كشورمان است.
 دكترخاتمي  با تشكر از مديران و كاركنان رسانه استاني، برنامه هاي شبكه اشراق و شبكه استاني راديو را فرهنگ ساز و مبتني بر ارزش هاي اسلام و انقلاب بيان كرد و خوستار طرح بيشتر دغدغه هاي مردم از رسانه استاني شد.  وي افزود: با توجه به جنگ رسانه اي دشمن و تقابل سازمان صداوسيما دراين جبهه نابرابر مصمم هستيم در مجلس شوراي اسلامي با بررسي مشكلات و تنگناهاي رسانه ملي درحد مقدورات اين موانع را برطرف كنيم.