جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

قدردانی وزیر بهداشت از اقدام شبکه های استانی صداوسیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

قدردانی وزیر بهداشت از اقدام شبکه های استانی صداوسیما

قدردانی وزیر بهداشت از اقدام شبکه های استانی صداوسیما


وزیر بهداشت در پیامی تصویری ازابتکار رسانه ملی در برگزاری سوگواری تلویزیونی درگذشتگان از بیماری کرونا قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ابتکار شبکه های استانی صدا وسیما در اجرای ویژه برنامه‌ ملی درگذشتگان از بیماری کرونا که با هدف تسلی خاطر بازماندگان و همدردی با آنان، همزمان با شب وفات حضرت خدیجه (س) به صورت همزمان از شبکه‌های استانی صداوسیما صورت گرفت از سوی وزیر بهداشت مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.
دکتر نمکی در این پیام تلویزیونی با اشاره به فعالیت ها و تلاش های شبانه روزی سازمان صدا و سیما در مقابله با شیوع ویروس کرونا و نقش این سازمان در بخش های اطلاع رسانی و ارتقاء آگاهی مردم و جلب مشارکت و همیاری ملت شریف ایران و بسیج عمومی در مبارزه با این بیماری، از ابتکارمعاونت اموراستانهای صداوسیما در برگزاری سوگواری تلویزیونی در شبکه های استانی به شکل همزمان تشکر کرد. وزیر بهداشت این برنامه را در تمهیدی مسئولانه وهمدلانه در تسکین وکاهش رنج هم وطنانی داست که عزیزانشان را به دلیل ابتلاء به کرونا از دست دادند واز فرصت سوگواری محروم بودند.
وزیر بهداشت همچنین با اشاره به ایثار و جانفشانی های کادر درمانی در مقابله با بیماری کرونا اظهار داشت: من از عزیزانم درسازمان صدا وسیما که یاد جاودانه شهدای مدافع سلامت را به تصویر کشیده و گرامی داشتند تقدیر و تشکر ویژه می کنم و برای خانواده های عزیز شهدای سلامت آرزوی دارم.
دکتر نمکی در پایان اظهار امیدواری کرد که با تمهیدات همدلانه ای از این دست و با همسویی و وفاق ملی، دستاوردهای مطلوب تری را در مدیریت بیماری و مبارزه با ویروس خطرناک کرونا داشته باشم.