جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

قزوین مرکز آزمایشی اجرای شبکه ی رسانه ای مهر - صفحه محتوایی خبر

 

 

قزوین مرکز آزمایشی اجرای شبکه ی رسانه ای مهر

در جلسه شورای اداری استان قزوین شبکه ی رسانه ای مهر رسماً آغاز به کار کرد.

معاون رسانه های مجازی سازمان صدا و سیما در مراسم رونمایی و آغاز به کار شبکه ی رسانه ای مهر در استان قزوین گفت: این رسانه با قابلیت پخش بیش از 30 شبکه هم اینک فقط در تهران و قزوین قابل دریافت است.

سیاهکلی افزود: این رسانه با هدف ایجاد فضایی سالم، شاد و امن در حوزه ی مجازی برای خانواده ها طراحی شده که امکان بازبینی برنامه های گذشته ی رسانه تا یک ماه، متوقف کردن برنامه در حال پخش و دیدن مجدد آن از محل متوقف شده، امکان برقراری ارتباط دوسویه با مخاطب، داشتن بازیهای مجازی برای کودکان و نوجوانان، قابلیت بارگذاری برنامه های کوتاه صوتی و تصویری جدید توسط مخاطب در این رسانه، از مهمترین ویژگی های شبکه ی رسانه ای مهر است.

معاون رسانه های مجازی سازمان صدا و سیما همچنین اظهار داشت: در حوزه ی رادیویی شبکه ی رسانه ای مهر هم علاوه بر این قابلیت ها، بخش صدای ماندگار پیش بینی و در این بخش تولیدات فاخر صوتی رسانه ملی و مراکز استانها به صورت دائم و بدون محدودیت زمانی برای مخاطبان بارگذاری شده تا در هر مکان و زمانی به آن دسترسی داشته باشند.

سیاهکلی شبکه ی رسانه ای مهر را برگرفته از دانش و تخصص بومی دانست و گفت: توانمندی های فنی و تخصصی و نیروی انسانی صدا و سیمای مرکز قزوین و وجود زیرساخت های مخابراتی استان قزوین از مهمترین دلایل انتخاب این استان برای فعالیت آزمایشی شبکه ی رسانه ای مهر است.

آیت ا... باریک بین نماینده ی ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین هم با اشاره به پیشرفت های علمی کشور از مسئولان خواست با تبادل افکار، مشورت و برنامه ریزی زمینه رضایتمندی مردم را بیش از پیش فراهم کنند.

احمد عجم استاندار قزوین هم از تمامی دستگاه هایی که زمینه ی آغاز به کار رسانه مهر را در استان فراهم کرده اند تشکر کرد و گفت: این رسانه مدیریت زمان را برای مخاطب تسهیل می کند.

محمدی نماینده ی مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان رسانه به خاطر راه اندازی شبکه ی رسانه ای مهر به بودجه ی انقباضی کشور اشاره کرد و از مسئولان دستگاه ها خواست در پیش بینی بودجه از ظرفیت های بخش خصوصی و تعاونی ها بیش از گذشته استفاده کنند.

alt

alt