سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

قصه های بهمن به نیمه راه رسید - صفحه محتوایی خبر

 

 

قصه های بهمن به نیمه راه رسید

به مناسبت روز 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق ارتش جمهوری اسلامی به همراه مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی از مراحل ساخت و تهیه پویانمایی زندگینامه شهید صیاد شیرازی با عنوان قصه های بهمن دیدن کردند.

این انیمیشن در واحد پویا نمایی صدا و سیمای خراسان رضوی  و در 13 قسمت 11 دقیقه ای تولید شده است.

حجت الاسلام  و المسلمین علی نهاوندی مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در این مراسم، گفت: رسانه ملی تلاش می کند، قهرمانان و ایثارگران دوران دفاع مقدس را در قالب فیلم، سریال و انیمیشن، هر چه بهتر به جامعه به ویژه نسل جوان معرفی کند. آقای نهاوندی، افزود: در انیمیشن قصه های بهمن بخشی از زندگی شهید صیاد شیرازی شامل 2 برهه زندگی آن شهید مربوط به دوران انقلاب اسلامی و حضور  شهید به عنوان فرمانده غرب کشور از نگاه نوجوانی به نام بهمن روایت می شود.

سرتیپ دوم ستاد، تارخ فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش هم با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی الگویی برای همه نظامیان و حتی قشرهای مختلف مردم است، از حمایت ارتش در تولید برنامه های فرهنگی و رسانه ای خبر داد. وی گفت: از نظر  امکانات، تجهیزات و پشتیبانی، قرارگاه منطقه شمال شرق آمادگی دارد با دریافت فیلمنامه آثار مرتبط با دوران دفاع مقدس از ساخت چنین برنامه هایی پس از تأیید در بخش رسانه ای ارتش در تهران حمایت کند.

در این دیدار از تعداد زیادی از دست اندرکاران انیمیشن قصه های بهمن تجلیل شد. گفتنی است در حال حاضر 6 قسمت از 13 قسمت این انیمیشن تولید  و بقیه قسمت ها در دست تولید است .

alt

alt