سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

لحظه های خوش نوروز 1400 با شبکه فارس - صفحه محتوایی خبر

 

 

لحظه های خوش نوروز 1400 با شبکه فارس

لحظه های خوش نوروز 1400 با شبکه فارس

 

صداوسیمای فارس برای نوروز 1400 برنامه های متنوع ، شادی آفرین ، امید بخش ، آگاهی دهنده ، آموزش محور و سرگرم کننده را در نظرگرفته است و با دستی پر تلاش می کند اوقات مفیدی را برای مخاطبان فراهم کند .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، در سیمای فارس ویژه برنامه سال تحویل از 4 نقطه حرم شاهچراغ ، آرامگاه حافظ، تخت جمشید و استودیو به صورت زنده روی آنتن می رود.

برنامه خانواده محور "کاشانه مهر "هر روز ساعت 10 صبح بصورت زنده پخش می شود. برنامه ترکیبی "دلگشا" هر شب ساعت 21 و 15 دقیقه بصورت زنده از سیمای فارس پخش خواهد شد .برنامه "گمپ گلا" ویژه کودکان و نوجوانان در ایام نوروز از شبکه فارس و شبکه شما روی آنتن می رود .

برنامه "رویداد "، ارتباط تلفنی با مراکز استان ها ، پخش روزانه دو فیلم سینمایی ، پخش مجموعه طنز نمایشی" اُملت" ، مجموعه طنز نمایشی "خودمونی" ، پخش مستند و برنامه های گزارشی و آیتم های شاد و جذاب و موسیقی از دیگر برنامه های سیمای شبکه فارس در ایام نوروز 1400 است .

صدای فارس  هم با برنامه های "صدای پای بهار" و "ساعت گل "به استقبال بهار می رود .ویژه برنامه "نسیم بهار" هم بمناسبت لحظه تحویل سال بصورت زنده از رادیو فارس پخش خواهد شد .

برنامه های "بهار نارنج" صبح ها  و" شاخه نبات" بعد از ظهرهای ایام نوروز بصورت زنده مهمان خانه های مخاطبان است .

معاونت فضای مجازی شبکه فارس هم با دستی پر به استقبال نوروز 1400 رفته است . بسته ویژه  طنز با موضوعات اجتماعی ، طراحی صفحه ویژه نوروز در تارنمای شبکه فارس ، تولید ۲۰ پادکست بصورت راهنمای صوتی گردشگری ، تولید و انتشار ۳۰ پوستر و اینفوگرافی با موضوعات مناسبتی نوروز ۱۴۰۰ و توصیه های پزشکی ویژه جلوگیری از شیوع کرونا ، برگزاری پویش دانش آموزی ویژه نوروز در سطح مدارس فارس با همکاری آموزش و پرورش استان فارس و بازنشر گسترده سرودها ، نماهنگ ها و تولیدات کوتاه سیمای فارس در فضای مجازی از مهمترین این برنامه هاست .

معاونت خبر شبکه فارس امسال هم در دومین سال شیوع کرونا از ممنوعیت سفر به استان فارس در ایام نوروز و بسته بودن جاده ها و اماکن تفریحی و گردشگری گزارش های روزانه ای را تقدیم مخاطبان خواهد کرد .

اگرچه امسال سفر در نوروز به استان فارس و شهر شیراز ممنوع است اما در بخش های خبر شبکه فارس پخش گزارش های متنوع و مختلفی از جاذبه های گردشگری و طبیعی و تاریخی شهرستان های استان فارس و آداب و رسوم مردم مناطق مختلف استان در ایام نوروز با محوریت  سیر و سیاحت مجازی تقدیم مخاطبان خواهد شد .

معرفی طرح و ایده های بدیع و خلاقانه هم در ایام نوروز از جمله گزارش های خبری و تولیدی شبکه فارس در نوروز 1400 خواهد بود.