جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

لرستان یکی از 5 قطب انیمیشن کشور است - صفحه محتوایی خبر

 

 

لرستان یکی از 5 قطب انیمیشن کشور است

لرستان یکی از 5 قطب انیمیشن کشور است

 

رئیس مرکز سیمای استان های صدا و سیما در نشست با مدیرکل و مدیران صدا و سیمای لرستان گفت : براساس تقسیم بندی های انجام شده در معاونت امور استان ها مرکز لرستان یکی از 5 قطب تولید انیمیشن کشور است.

 به گزارش روابط عمومی مرکز لرستان ، سید عباس فاطمی در این نشست  گفت : کسب رتبه اول مرکز لرستان از نظر رضایت ، اعتماد مخاطب و رونمایی از کتاب سند چشم انداز شبکه افلاک در افق 1405 ثمره مدیریت ، تلاش و برنامه ریزی دقیق این مرکز است.

وی با اشاره به اهمیت حضور در فضای مجازی ، حضور در فضای مجازی را مکمل تولیدات رسانه ملی دانست و افزود : بایستی از بسته  های کوتاه اطلاع رسانی و خلاصه تولیدات در فضای مجازی استفاده و پخش شود.

 آقای فاطمی به در دست ساخت بودن 31 سریال در شبکه های استانی و رویکرد صدا و سیما در تولید و پخش برنامه های فصل تابستان اشاره کرد و گفت : در تولیدات برنامه های فصل تابستان علاوه بر توجه به اوقات فراغت و جذابیت آنتن باید از کنداکتور هوشمند نیز استفاده شود.

بازوند مدیرکل صدا و سیمای لرستان نیز ، مخاطب محوری تولید برنامه های مستند ، سریال ها و انیمیشن های فاخر با رویکرد تولید ، اشتغال ، اقتصاد مقاومتی و معرفی ظرفیت های فرهنگی و گردشگری استان را از رویکرد صدا و سیما در برنامه سازی دانست و افزود : تولید سریال 13 قسمتی نزدیکی های بهشت ، مستند بوم نگار از اشترانکوه و حیات وحش زاگرس در راستای این رویکرد می باشد. بازوند با اشاره به تهیه 20 مستند با رویکرد ایجابی و سلبی با موضوع اقتصاد مقاومتی افزود : تولید سریال دوازده قسمتی دو برادر با موضوع زندگینامه برادران میرشاکی دو سردار شهید لرستانی دفاع مقدس و همچنین همکاری در تنظیم اطلس دفاع مقدس استان از دیگر برنامه های در دست  ساخت صدا و سیمای مرکز لرستان است.